Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Zažijte na vlastní kůži sílu severské přírody

Nechte svou pleť znovu rozkvést díky blahodárným účinkům. Nová značka Forest Spa Finland od Systers nabízí tu nejluxusnější přírodní péči s adaptogeny pocházející právě z finských lesních rostlin, která nejenže posílí vaši pleť, ale také zlepší odolnost celého těla a zharmonizuje vaši mysl.

Daniel Collins, zakladatel značky Forest Spa Finland, po letech výzkumů, získávání poznatků a po čase stráveném v nádherném, ale někdy drsném prostředí finské divoké přírody našel klíč k lidskému zdraví, odolnosti a krásné pleti. Nalezl ho ve všudypřítomných adaptogenních rostlinách. Protože aby tu přečkaly ty nejtěžší podmínky v podobě dlouhých a temných zim, a naopak nekonečného denního světla v letním období, musí mít schopnost se rychle přizpůsobit a být maximálně odolné.

Vy nemusíte podstupovat nic z toho, abyste své tělo zocelili a podpořili svoji pleť na maximum. Stačí si v teple svého domova užívat každodenní rituály s kapkou séra a s kapslemi Forest Spa Finland, které jsou plné adaptogenů, vitamínů a jiných tělu prospěšných látek.

FOREST SPA FINLAND – SÉRUM S ADAPTOGENY (50 ml)

Pleť dennodenně bojuje s nepříznivými vlivy okolí a dost často i s naším špatným životním stylem. Nedostatek hydratace, spánku, nevhodná kosmetika, znečištěné ovzduší a jiné faktory způsobují, že pleť je vyčerpaná a potřebuje pomoc.

Na to je tu přírodní Sérum s adaptogeny, které dokáže přirozeně a hloubkově podpořit imunitu pleti a znovu jí vtisknout zdravě vypadající vzhled. Poradí si se známkami stárnutí, s akné, s jizvičkami, a dokonce pomůže zklidnit tělo i mysl díky obsaženým adaptogenům. A co víc, nádherně voní.

 • obsahuje suroviny nejvyšší kvality
 • zmírňuje dopady stresu na tělo i mysl
 • je bohaté na vitamín A, E, C i omega kyseliny
 •   zkrášluje pokožku zevnitř i zvenku
 • pomáhá hojit a redukovat jizvy po akné
 • napomáhá k optimální produkci kolagenu

Forest Spa – Sérum s adaptogeny – 3090 Kč

DOPLNĚK STRAVY S ADAPTOGENY (90 KAPSLÍ)

Z pleti každého z nás se dá číst jako z knihy, je v ní vepsaný náš vnitřní stav a to, jak se stravujeme a jak pečujeme o své tělo.

Značka Forest Spa Finland vsadila na výtažky z rostlin ze severských lesů a dala vzniknout unikátnímu Doplňku stravy s adaptogeny, který dokonale podpoří správné fungování organismu a zamete se stresem, který se do pleti také dost silně propisuje.

Už žádný negativní příběh ve tváři, už jen krásně vypadající a zdravá pleť bez známek napětí a stárnutí.

 • nejkvalitnější rostlinné výtažky ze severských lesů
 • obsahuje spoustu antioxidantů
 • je bohatý na vitamín A, E, C, K
 • chrání buňky před oxidativním stresem
 •   podporuje imunitní systém
 • zmírňuje projevy stárnutí, stresu a napětí

Forest Spa – doplněk stravy s adaptogeny pro krásnou pokožku – 2 200 Kč

Kdo je Systers

Systers je portál, který propojuje ženské zdraví, moudrost našich babiček, vědecké poznatky, nejnovější technologie a biohacking. Kromě unikátních produktů je tu také magazín plný zajímavých informací a seznam eventů, které komunita Systers pravidelně pořádá. ”Společně jdeme cestou sebepoznání a holistického přístupu ke zdraví,” říká o portálu jeho zakladatelka Veronika Allister s tím, že možnosti každého z nás jsou bezbřehé.