Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Nový projekt Re-Dárky: Dárky s duší a ohledem k udržitelnosti

Re-Dárky je projekt dvou bývalých spolužaček, které se spojily, aby daly nový život starým a zničeným předmětům. Začalo to nenápadně, s projektem Zachráněnky, kde ze starých a zničených panenek dělaly krásné a funkční hračky.

Spolupráce na Zachráněnkách jim ukázala, že sdílí společný pohled na udržitelnost a vnímání světa kolem sebe. A tak se zrodil nápad na Re-Dárky. Obě zakladatelky projektu nakupují použité předměty a dávají jim nový život. Opravují je, nacházejí pro ně nová využití a mění je v krásné a užitečné dekorace, doplňky a dárky.

Dárky s duší a příběhem

Při hledání dárků pro své blízké se ale často setkávaly s předsudky ohledně darovaných použitých předmětů. Pro ně samé ale vždycky měly největší hodnotu dárky s příběhem, duší a smyslem. A tak se rozhodly, že takové dárky budou tvořit i pro ostatní.

Re-Dárky jsou originální a jedinečné dárky, které potěší každého, kdo ocení originalitu a udržitelnost. Jsou vyrobeny z opravených a znovuobjevených předmětů, které by jinak skončily v koši. Každý kus je pečlivě vybrán, opraven a nafotografován tak, aby ukázal jeho krásu a potenciál. Součástí dárku je i popisek s doporučením pro koho se hodí. Dárky jsou opraveny a zabaleny tak, aby obdarovaný nepřišel o kvalitní provedení a možnost rozbalit si dárek.

Více než jen dárek

Koupí Re-Dárku uděláte radost nejen obdarovanému, ale i planetě. Dáte tak starým věcem druhou šanci a přispějete k ulehčení životního prostředí. Re-Dárky jsou ideální volbou pro všechny, kteří hledají originální a smysluplný dárek, a zároveň chtějí dělat něco pro dobro.

Díky Re-Dárkům se vám nikdy nestane, že byste darovali stejný dárek jako někdo jiný. Re-Dárek je nejen jedinečný dárek, ale i symbol zodpovědného přístupu k životnímu prostředí a oslavy krásy starých předmětů.

Navštivte webové stránky Re-Dárky a prohlédněte si nabídku originálních a udržitelných dárků: https://www.redarky.cz/

foto: Re-darky.cz