Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Annabelle Minerals představuje trendy v letním líčení

Letní sezóna přináší nejen slunění na pláži a nekončící zábavu, ale také nové trendy v líčení. Zaměřte se letos hlavně na oči. Ty zaručeně upoutají, pokud budou zvýrazněné osvěžujícími barvami.

Letní líčení je v tomto roce hlavně o odvaze, sebevyjádření a chuti se bavit. Veselé svěží tóny vám pomohou vytvořit vzhled, který přes den nikdo nepřehlédne a v horké noci s ním zazáříte na party. Nebojte se experimentovat s barvami. Kombinujte je, vrstvěte nebo tvořte textury. Zkrátka nechte svou kreativitu rozkvétat tak, jak to jen k letnímu období patří.

Proč právě JÍLOVÉ OČNÍ STÍNY?

JÍLOVÉ OČNÍ STÍNY Annabelle Minerals jsou zcela přírodní. Jsou vyrobeny ze slídy, oxidů železa, kaolinu a zeleného jílu, tudíž neucpávají póry, což je v horkých letních dnech víc než důležité. Tyto ingredience navíc zajišťují dlouhotrvající líčení, nedrolí se, mají matný efekt a zcela přirozeně vyhlazují oční víčka. Stíny jsou vhodné pro citlivé oči, a to i při používání kontaktních čoček.

Osvěžující LEMONADE

Citron je symbolem svěžesti a energie, proto je naprosto klíčovou barvou tohoto léta. Světle žluté tóny rozjasní každý pohled, vysloveně ideální jsou pak pro všechny, kdo mají zelené a hnědé oči. 

JÍLOVÉ OČNÍ STÍNY lze navíc při nanášení vlhkým štětcem použít jako oční linky, což v případě odstínu LEMONADE dokonale rozjasní váš pohled.

JÍLOVÉ OČNÍ STÍNY Annabelle Minerals LEMONADE: 299 Kč.

BROW LIKE WOW

Zapečené stíny obsahují tři sametové odstíny – jiskřivou bílou pro rozjasnění, chladnou šedou pro zvýraznění a intenzivní hnědou pro přirozený efekt.

Složení stínů je 100% přírodní, založené na kaolinu, slídě, vitamínu E a arganovém oleji. Tyto složky se postarají o to, aby líčení bylo odolné, intenzivní a snadno se nanášelo.

Pro vytvoření dokonalého letního vzhledu kombinujte veselé JÍLOVÉ OČNÍ STÍNY s tóny z paletky:

  • Oční stín LEMONADE v kombinaci s hnědým stínem z paletky dodá vašemu líčení dokonale přirozený vzhled.
  • Vytvořte si originální smokey eyes look. Jako základ naneste silnou vrstvu stínů MARGARITA a dolaďte šedou barvou z paletky.
  • Kombinace očního stínu ICE TEA a bílého stínu z paletky vytvoří perfektní letní líčení s důrazem na rozjasnění a osvěžení pohledu.

BROW LIKE WOW: 479 KČ