Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Jaro nabité energií s Waterdrop

Kalendářní jaro je tu za pár dní a s ním i více pozitivního sluníčka, na které se po těžké jarní únavě těší téměř každý. Únava však není způsobena jen nedostatkem slunečního svitu během dlouhé zimy, ale také nedostatečným pitným režimem, na který se během chladných zimních dnů zapomíná. Podle nejnovějšího průzkumu společnosti Waterdrop až 64,6 % Čechů vypije během zimy pouze 3-4 sklenice vody denně, což je méně než polovina doporučené denní hydratace, která ovlivňuje fungování našeho organismu, imunitu, ale i náladu a kreativitu.

Jak to napravit? Zařaďme do jarního úklidu i restart našeho těla a dodejme mu energii v podobě kvalitního a pravidelného pitného režimu, který nám dodá potřebnou hydrataci. O osvěžující chuť se postará mikrodrink COLA se zelenou kávou. Je jedinečná tím, že není pražená, a proto si zachovává kyselinu chlorogenovou, silný antioxidant, který posiluje imunitní systém člověka a povzbuzuje ho po náročném období. Navíc je bez cukru a kalorií, stejně jako všechny mikrodrinky Waterdop®, a navíc má skvělou známou chuť a prospěšné vitamíny. 

Skvělou jarní náladu podpoří i nové nerezové lahve z limitované jarní kolekce. Jejich originální svěží barevný design se bude hodit nejen na vítání jara, ale i na Velikonoce. Spolu s Microdrinkem COLA bude vzduch rozkvetlých stromů a květin ještě voňavější a osvěžující.

Cena nerezové lahve Termo Glossy: 859 Kč 

Nová příchuť Microdrink COLA – není pražená, a proto si zachovává kyselinu chlorogenovou, silný antioxidant, který posiluje imunitní systém člověka a povzbuzuje ho po náročném období. Navíc je bez cukru a kalorií, stejně jako všechny mikrodrinky Waterdop 

Cena microdrinku COLA 189 Kč.

Více informací najdete na www.waterdrop.cz nebo v kioscích Waterdrop® na pražském Chodově, OC Nový Smíchov nebo v kamenném obchodě v Brně.