Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Dokažte své lásce, že opravdu víte, co ji na Valentýna potěší

Darujte jí krásné rty, a to díky Annabelle Minerals Lipstick v barvě jahod.

Červená není jen barva, je to slib lásky, péče a krásy pro vaše rty. Není to jen obyčejná rtěnka, Annabelle Minerals Lipstick je přírodní péče, která se kromě oslnivé barvy a lesku postará také o výživu rtů.

Annabelle Minerals Lipstick – atraktivní a přitom blahodárná. Využívá sílu přírodních ingrediencí tak, aby rty zůstaly vláčné a chráněné, zatímco intenzivní pigmenty dodávají ten pravý nádech odvahy a stylu. Snoubí v sobě totiž jedinečnou kombinaci přírodních másel, olejů, vosků a vitamínu E, která vyživuje rty do hloubky, dodává jim masivní dávku hydratace a současně je chrání proti její ztrátě.

Rtěnku však tvoří především pigmenty, a ty jsou v případě Annabelle Minerals výrazné a šťavnaté. Intenzitu barvy je navíc možné přizpůsobit podle osobních preferencí – pro jemné denní líčení i pro výrazný večerní look. V obou případech si můžete být jisti, že vaše rty nebudou zatížené a líčení na nich vydrží opravdu dlouho.

STRAWBERRY Annabelle Minerals Lipstick zakoupíte zde.

Propůjčí rtům barvu zralých jahod a dodá jim podmanivý lesk, jež se postará o přirozený objem. Přes den může být jemná, zatímco večer vytvoří sexy look. Jahodová je totiž šťavnatá, radostná a energizující barva.