Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Ambasadorku Astratex Ivu Kubelkovou doplní Taťána Gregor Brzobohatá

Novou tváří prodejce spodního prádla a plavek Astratex se od ledna stala Taťána Gregor Brzobohatá, která je vedle Ivy Kubelkové další ambasadorkou značky. Poprvé se zákaznicím oficiálně představí v rámci valentýnské kampaně.

Gregor Brzobohatá již s Kubelkovou účinkuje v novém TV spotu Astratexu a postupně se zapojí do všech klíčových kampaní, včetně komunikace na sociálních sítích. Bude se také podílet na samotném výběru novinek.

„Jako každá žena mám ráda krásné spodní prádlo. Nabídku spolupráce s Astratexem jsem proto uvítala, měla jsem o tuto značku už dlouho zájem a moc se na ni těším. Budu se pohybovat v prostředí, které je mi blízké, a zároveň radit s výběrem ostatním,“ říká Taťána.

Valentýnská kampaň Astratexu se nese v duchu elegantní svůdnosti a rafinovanosti. Dominuje zde spodní prádlo a košilky s krajkami, které nechávají dostatek prostoru pro fantazii, a květinové vzory. Kolekce nabízí také satén a transparentní materiály, které ladně splývají a rafinovaně zvýrazňují ženské křivky.

Modelka, tanečnice a herečka Taťána Gregor Brzobohatá, rozená Kuchařová se v roce 2006 stala Miss České republiky a Miss World, jako první vítězka nejstarší světové soutěže krásy z České republiky. V roce 2013 skončila na druhém místě v soutěži StarDance.

Největší středoevropský on-line obchod Astratex v současnosti nabízí spodní prádlo, plavky, ale i noční prádlo, župany nebo ložní prádlo na deseti trzích. Přibližně 95 procent jeho zákaznic tvoří ženy všech věkových kategorií.