Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Oslavte 29. 6. mezinárodní den Malého prince se šperky z Eppi

Na sobotu 29. června připadá Mezinárodní den Malého prince. Je také dnem, kdy se narodil jeho autor Antoine de Saint-Exupéry. Nechte se na chvíli vtáhnout do světa nekonečné dětské fantazie a pohádkové atmosféry, která se promítá i do nové kolekce šperků československého klenotnictví Eppi. 

Malý princ, postava z ikonické knihy Antoina de Saint-Exupéryho, si získal srdce milionů čtenářů po celém světě. Každý rok 29. června slavíme Světový den Malého prince, který nám připomíná krásu dětství, důležitost přátelství a lásky a také schopnost vidět svět očima plnými naděje a fantazie.

A co může být lepšího než oslavit tento výjimečný den s krásnými šperky inspirovanými právě tímto malým hrdinou? Kolekce šperků Malý princ od Eppi je dokonalým způsobem, jak vyjádřit svou lásku k této nadčasové pohádce a zároveň přidat do svého každodenního života trochu kouzla. Nebo jak už u sebe navždy nosit citát z Malého prince, který vás vzal za srdce formou gravíru na zadní straně šperku. 

Každý šperk z kolekce Malý princ od Eppi je vyroben s největší péčí a pozorností k detailům. Každý kousek z kolekce je unikátní a výjimečný, stejně jako příběh, který ho inspiroval. Na šperky navíc platí doživotní záruka a profesionální servis zdarma. Eppi je jediným výrobcem kolekce šperků s oficiální licencí Le Petit Prince Property of Pomase v České republice.

Kolekce šperků Malý princ je také skvělým dárkem pro vaše blízké. Ať už hledáte něco speciálního pro svou kamarádku, sestru nebo maminku, šperky Malý princ od Eppi jsou dokonalým způsobem, jak vyjádřit své city a potěšit někoho, na kom vám záleží. Oslavte letošní Světový den Malého prince se šperky, které vám připomenou, že skutečně důležité věci v životě nejsou vidět očima, ale srdcem.