Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

5 zahraničních desek, které pod stromečkem udělají radost

Hudba je mocná čarodějka, i když se to častěji říká o lásce. Vytáhne vás z blbé nálady, dokáže vás nakopnout nebo motivovat. Pokud hledáte pro své blízké alba, která jsou přesně taková (jak já říkám zásadní) a nesmějí chybět v žádném autě ani obýváku pojďme na ně! Všechna zmíněná alba prodává eshop Rukahore.sk.

Swimming

Zásadní album Mac Millera, které bylo bohužel poslední. Hluboké texty, výborná hudba a přesah, který Mac Miller uměl vytvořit téměř vždy i na svých předchozích deskách. Pokud chcete darovat opravdu revoluční a osobní věc doporučuji.

Sweetener

Není náhoda, že se hned po MM objevuje jako další tip právě poslední album Ariany Grande – Sweetener. V pozadí zásadních událostí, které tato zpěvačka řešila v soukromý vytvořila osobní a hluboké album, které na první pohled působí jako sladká náplast na popově založené duše. Opak je však pravdou. Soul a sem tam známky rnb nebo zmiňovaného popu. Jednotlivé tracky jsou velmi chytlavé a nakažlivé.

Divide

Ed Sheeran se chystá do Prahy, ale pokud se nemůžete na jeho koncert, nezoufejte. Jeho album je přesně takové jaké ho posluchač potřebuje. Chytlavé melodie, pomalé odpočinkové tempo a mezi tím rychlé melodické tracky. Hlas Ed Sheerana je jedna z věcí, kterou nesmíte ve své sbírce postrádat.

24k Magic

Bruno Marse možná znáte, aniž o tom víte. Hlavní song z tohoto alba se objevil snad ve všech talentových soutěžích a jeho oblíbenost by se dala srovnat se songem Happy od Pharella Wiliamse. Jestli potřebujete pořádnou dávku funku a dobré nálady jděte do toho!

Stony Hill

Sympaťák a syn Boba Marleyho. Potřebujete vědět víc? Doslova vysmátá hudba hudebního génia vnese do každého šedivého dne slunce.

Všechna zmíněná alba prodává eshop Rukahore.sk.

foto: Unsplash