Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Unikátní koncert z iglú živě přenáší telefony OnePlus

Společnost OnePlus oznámila, že 4. prosince uspořádá pro fanoušky své značky unikátní koncert zpěváka a skladatele Madse Langera, který se stal známým díky hitu „You are Not Alone“. Koncert, který bude živě streamovaný na sociálních kanálech OnePlus, proběhne v Dánsku ve speciálním iglú. Pro tuto příležitost společnost vytvořila z 50 OnePlus telefonů vybavení pro živé vysílání, čímž symbolicky i prakticky ukazuje možnosti svých technologií při propojování lidí na celém světě. Mobilní telefony OnePlus prodává i český eshop Smarty.cz.

„V těchto náročných dobách chceme být relevantním způsobem blízcí naší komunitě a jít nad rámec pouhé nabídky výrobků. Proto poskytneme našim fanouškům unikátní koncertní zážitek propojený s možnostmi našich technologií,“ uvedl Tuomas Lampen, vedoucí strategie OnePlus Europe. „Díky schopnostem zařízení OnePlus jsme nejen postavili skutečné iglú jako místo koncertu, ale také budeme moci nabídnout plynulý zážitek ze sledování v pohodlí domova.“

Přenos koncertu se uskuteční 4. prosince 2020 v 19 hod SEČ. 

Je možné jej sledovat na instagramovém kanálu OnePlus (https://www.instagram.com/oneplusunitedkingdom/) a YouTube kanálu Madse Langera.