Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

3 ženská hudební alba, která byste neměli přeslechnout

Pokud předpokládáme, že hudba ve vašem životě hraje nezastupitelnou roli společnice pro přípravu snídaně, cesty v autě nebo dopravních prostředcích, dlouhých deštivých dnech nebo vás inspiruje při večerním běhu, je na místě upozornit vás na hudební alba, která byste neměli přeslechnout.

Můžete si tak snadno vybrat novou hudbu, která vás motivuje, inspiruje a potěší. Dobrý poslech!

SOLANGE – WHEN I GET HOME 2019

Solange neřekla nic a rovnou vydala album. Nikdo netušil, že revoluční desku vypustí Solange zrovna na začátku roku 2019. Deska  se nese v klidné atmosféře, jemných melodiích a příjemném soulu, který doplňují chytlavé beaty, které si možná nebudete zpívat celý den (protože nejsou prvoplánové), ale při poslechu vás potěší. Solange se na desce duševně odhaluje a pokud čekáte, že uslyšíte sestru Beyónce ve stejných hitech, máte smůlu. Solange je od začátku jiná. Její hudba je hluboká, založená ne hlubokých pocitech a atmosférách.

MAGGIE ROGERS – HEARD IT IN A PAST LIFE 2019

Pharrell Williams objevil Maggie v roce 2017 a moc dobře věděl, jaká hvězda se v ní skrývá. Maggie má originální vystupování a s každou deskou je lepší a lepší. Její písničky si zapamatuje, budete si je možná pobrukovat a rozhodně vám vykouzlí dobrou náladu. Texty nejsou hluboké, ale pokud si potřebujete zvednout náladu a na chvilku zapomenout na denní starosti, pusťte si Maggie. Tenhle popík s náznakem pop artu vás bude bavit!
ARIANA GRANDE – THANK U, NEXT 2019

Nejúspěšnější, nejoblíbenější a nejtalentovanější zpěvačka posledních dvou let. Pokud neobsazuje první příčky světových hitparád, získává prvenství nejsledovanějších lidí na Instagramu nebo Twitter. Těžké období, které Ariana Grande prožívá po teroristickém útoku na jejím koncertním turné v Manchesteru, se rozchází s dlouholetým přítelem, producentem a raperem Mac Millerem, který se 7. září 2018 předávkoval. Jejím dalším partnerem byl Peter Davidson, se kterým plánovaný sňatek nedopadl a vztah skončil pár týdnů po smrti Mac Millera. Ariana Grande si vzala některé osobní věci Mac Millera a ujala se jeho psa. Velmi osobní příběh se dotkl i alba Thank u, next, ve kterém se vyznává z lásky k životním partnerům, popisuje svoje osobní strádání nebo psychické zdraví. Přesné a úderné texty, se kterými se ztotožnění prakticky každý, který byl někdy v podobné situaci se v soulovém, popovém a rnb podání s prvky rapu okamžitě stali hitem všech hitparád. Bez studu si dovolím říct, že Ariana Grande může vystřídat Beyoncé v jejím kralování. Revoluční talent, výborné texty a team lidí, který za Arianou stojí ji předurčují k doživotnímu prvenství.

 

Komentáře nejsou povoleny.