Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Tipy na vánoční dárky pro celou rodinu, které seženete na jednom místě

Máte v rodině fanouška značky Toyota? Pak byste při shánění vánočních dárků měli zabrousit na její e-shop. Výhodou je, že tu seženete skvělé a funkční věci i pro ty, kdo se o auta příliš nezajímají. Prodává se tu totiž stylové oblečení, doplňky na cestování, ale i malé radosti pro děti.

Pro manžela

Rozhodně nic nezkazíte ani funkční softshellovou bundou s jeho oblíbenou značkou na prsou. Prodává se za 3970 Kč. Variantou je světle modrá elegantní košile za 1967 Kč. Potěšit ho může i velmi stylové cestovní zavazadlo – šedočerná taška na kolečkách Ogio s nápisem Toyota a objemem 95 litrů. Bude se hodit na služební cesty i na dovolenou.

Pro manželku

Že vaši partnerku auta vůbec nezajímají? Možná ji o vaší oblíbené značce přesvědčí elegantní nadčasová košile Oxford v univerzální světle modré barvě. Koupíte ji za 1967 Kč. Mimochodem, prodává se i pánská verze. Že je to málo? Pak i pro ni můžete zabalit praktickou prošívanou softshellovou bundu. Stojí 3970 Kč.

Pro syna

Na volný čas se může hodit menší stahovací batůžek za 259 Kč. Potřeboval by spíš větší batoh s pevnými zády? Takový pro Toyotu vyrobila značka Ogio. Je k dispozici ve třech barevných variantách. Každé menší dítě ocení velkého plyšového medvěda.

Pro dceru

Jednoduchou černou mikinou s kapucí určitě nic nezkazíte, berte ji jako sázku na jistotu. Ta od Toyoty stojí 1493 Kč. Využije ji na sport i volný čas.

Pro kamarádku

Ráda cestuje nebo sportuje? Aby si už nemusela kupovat kávu do kelímku, pořiďte jí termo hrnek, která je nejen funkční, ale také má krásný minimalistický design. Tento za 671 Kč je k dostání ve třech barevných kombinacích.

Pro kamaráda

Sportuje? Pak ocení sportovní láhev na vodu s praktickým popruhem. Cestovatel, ale i workoholik uvítá stylovou bezdrátovou powerbanku.

Pokud jste si nevybrali přesně z těchto konkrétních příkladů anebo si nejste jistí, co by vašim blízkým udělalo největší radost, přesto na e-shop Toyoty mrkněte. Můžete tu totiž koupit i voucher v hodnotě od 500 do 10 000 korun, aby si každý vybral přesně to, co ocení ze všeho nejvíc.