Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Styx spouští předplatné. Každý měsíc dorazí nové trenky

Česká značka spodního prádla Styx připravila pro svoje zákazníky novinku, kterou je předplatné. Zákazníkům každý měsíc dorazí nový balíček trenek a nemusí se tak starat o jejich objednávání a výběr, což ocení především muži. Navíc je to i s překvapením, protože až do rozbalení nevíte, jaký nový vzor trenek zrovna vám dorazí.

„V USA a západní Evropě je forma předplatného stále populárnějším formátem, rozhodli jsme se ji proto nabídnout také českým zákazníkům. Při objednávce si mohou vybrat délku zasílání předplatného na 3, 6 nebo 12 měsíců. Každý třetí měsíc obdrží navíc ponožky Styx jako dárek, poštovné je zdarma,“ představuje novinku Adam Rožánek, spolumajitel značky Styx a dodává: „Na výběr je sportovní či klasická guma. Zákazník si při první objednávce také zvolí velikost, která mu bude chodit automaticky, ale může ji kdykoliv změnit. To přijde vhod například po Vánocích či naopak při jarním hubnutí.

Cena předplatného na tři měsíce 1 199 Kč, na šest měsíců 2 299 Kč, na dvanáct měsíců 4 499 Kč. Objednat lze na www.styx-underwear.cz a www.trenyrkarna.cz.

„Rozlišovacími prvky trenek značky Styx je vždy originální design a kvalitní materiály. Od samotné látky, potisku, přes gumu až po pečlivý výběr nití. A také zlaté ručičky českých švadlen. Portfolio produktů je velice široké, samozřejmostí jsou propracované střihy, příjemný materiál a bohaté spektrum barev a vzorů,“ dodává Adam Rožánek