Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Soundtrack k seriálu Stranger Things a tipy na remixy

Seriálům jsem se nikdy moc nevěnovala až do premiéry seriálu House of Cards. Stal se ze mě seriálový šílenec a s uvedením první řady seriálu Stranger Things jsem se úplně zbláznila. Celou první řadu jsem shlédla za jeden den a hned den druhý jsem měla v telefonu soundtrack.

Na druhou řadu jsem si musela počkat celý jeden rok a bylo to snad nejdelší čekání v životě. Nedokážu odhadnout kolikrát jsem si pouštěla soundtrack, ale řekla bych že nějakých tři sta přehrání to dalo. Druhá série opět nezklamala. Naopak. Soundtrack mapuje celý průběh jednotlivých dílů, takže máte přehled, ve které části se zrovna pohybujete (pokud máte nakoukáno). A díl s názvem „Madmax“ poznáte na 100%.

Samozřejmě se objevila i spousta fanoušků a hudebníků, kteří Stranger Things reprodukují po svém.

Remixy vynechat nemůžu, protože by mě nikdy nenapadlo, že někdo použije úvodní melodii Stranger Things a zpěvačku Arianu Grande.

Třetí řada, která byla v závěru druhé série jasně znázorněna vyjde opět za rok. Do té doby toho mám na poslouchání opravdu hodně!

Jeden komentář

  1. Petr Sepiš

    Stranger Things taky žeru. Obdivuju tvůrce, kteří nepadají k mainstremu a drží i při druhé sérii laťku hodně vysoko. Čekání na třetí řadu bude sakra dlouhé! Super remixy mimochodem.

Komentáře jsou uzavřeny, ale zpětná sledování a pingbacky jsou otevřeny.