Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Revoluční eshop Little Shoes nabízí dětskou barefoot obuv, která na českém trhu chyběla

Znáte to? Hledáte pro své dítě vhodné botičky a nemůžete nalézt? Klára Borlová, zakladatelka značky Little Shoes měla stejný problém a vyřešila ho po svém. Botičky našla a nakonec z toho vznikl první eshop, druhý eshop, kamenný obchod, ve které zaměstnává maminky na mateřské a vysoké obraty.

Nyní barefoot botičky Little Shoes objevuje česká veřejnost, která chce pro své děti to nejlepší a nejzdravější na chození. Eshop Little Shoes s Klárou za zády prodává šedesát tisíc páru botiček ročně a objednávky stále rostou.

V čem je kouzlo barefoot botiček?

Barefoot znamená “naboso”. Minimalistické provedení obuvi s velmi tenkou podrážkou, která bere ohled na přirozený tvar nohy. K oblibě ho měla hlavně dospělá část populace, ale na děti se jaksi zapomínalo. Dětská barefoot obuv, byla k dostání jen v zahraničí a proto se Klára rozhodla vzít budoucnost dětských nožiček do svých rukou.

Na českém trh přivezla barevné, designově krásné dětské botičky, holinky, sandálky a tenisky, které prospívají dětskému zdraví, podporují kyčle a ještě krásně vypadají. V eshopu Little Shoes pozná zákazník rozdíl i v přístupu.

Pro hodně rodičů je ošemetné kupovat boty přes internet. Proto v eshopu nenajdete klasické číslování, ale rozměry bot. Můžete tak podle návody změřit nohu dítěte a podle doporučení vybrat vhodný tip.

Nabídku Little Shoes najdete na www.littleshoes.cz.

foto: Little Shoes