Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

První butik s intimními pomůckami se otevírá v Praze

Oceňovaná produktová designérka Anna Marešová je známá svojí značkou intimních produktů pro ženy Whoop.de.doo, o kterých už jsem také psala. Její design učaroval českým ženám již před šesti lety. Designérka Anna nyní naplňuje další ze svých pomyslných met, které mají ukázat, že za používání intimních pomůcek se není třeba stydět.

Nový Whoop.de.doo POP UP store, který byl otevřen v prvním patře obchodního centra Westfield Chodov není totiž olepený neprůhlednou tapetou, ale působí jako příjemný pokojíček. Při nákupu je k dispozici profesionální personál, který poskytne informace o produktech i značce. Jedná se o světově první obchod s intimními pomůckami, který není skrytý za polepem, ale žena se v něm cítí opravdu příjemně.

„Mít vlastní Whoop.de.doostore byl od počátku jeden z mých snů. Nabídka přišla rychle a já bez váhání kývla. Mám nyní příležitost vyzkoušet si experiment, který dosud nikdo neudělal. Věřím, že zákazníci nebudou mít ostych, přijdou nakoupit a budou se cítit příjemně.“ svěřila se Anna Marešová.

Whoop.de.doostore je otevřený dočasně do 31. prosince a můžete jej navštívit každý den mezi 09:00 – 21:00. Slavnostní otevření proběhne v neděli 20. října v 16:00. Nebudou chybět osobnosti jako například kmotra Whoop.de.doo, známá zpěvačka Tonya Graves či stand-up komička a moderátorka Adéla Elbel.

Dále se můžete v průběhů tří měsíců těšit na další známé osobnosti, třebana herečku Petru Nesvačilovou, autorskou dvojici projektu Terapie sdílením Ester & Josefínu, návrhářku spodního prádla Terezu VU či na debatu se sex koučkou Julií Gaiou Poupětovou. Informace o termínech budou zveřejněny na stránkách www.whoopdedoo.me, na Whoop.de.doo sociálních sítích i sociálních sítí Westfield Chodov.

„Značka Whoop.de.doo není jen o erotice, vnímá ženu jako celek. Je o jejích emocích, o jejím těle, o jejích cyklech. O sexuálním zdraví. O zdravém sebevědomí. Není jen o sexu, věnuje se i těm méně atraktivním tématům. V přibude do celého portfolia Whoop.de.doo menstruační kalíšek,“ prozradila Anna Marešová

Intimní pomůcky značky Whoop.de.doo si můžete prohlédnout také online a přímo je zakoupit z pohodlí domova.

Komentáře nejsou povoleny.