Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Jíst, meditovat a masturbovat

Mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější erotické pomůcky poslední doby, patří venušiny kuličky. Zajímalo mě, jaké výhody přináší používání venušiných kuliček a proč, jsou poslední léta takovým hitem. Nechceme mít vyschlé kolenní klouby jako Julia Roberts ve filmu Jíst, meditovat a milovat a máme rádi svoje zdraví. Ne?

Zdraví na prvním místě

Venušiny kuličky jsou samozřejmě erotickou pomůckou, ale pomáhají i ženskému zdraví. Posilují velkou měrou pánevní dno a podle odborníků, jsou nelepší prevencí proti úniku moči. Inkontinencí trpí po porodu a v pozdějším věku asi 20% žen. Aby svalstvo neochablo musí se procvičovat, stejně jako svalstvo, které procvičujeme během jógy nebo posilování.

Radost až na kost

Nošení kuliček nutí zatínat svaly a doporučuje se procvičovat svalstvo až po šest týdnů. Venušiny kuličky můžete nosit v průběhu celého dne, dokonce i při sportu (nedoporučujeme začátečnicím). Venušiny kuličky vyvolávají chvění a jemné vibrace, které vám dodají nejen příjemný pocit a možná i orgasmus, ale hlavně stimulují svalstvo pochvy.

Co to jsou venušiny kuličky?

Tuto erotickou vymoženost tvoří dvojice plastových kuliček, které uvnitř obsahují ještě dvě kovové. Při pohybu se kuličky třou o sebe a vyvolávají chvění a vibrace.

Kde koupit bezpečné venušiny kuličky?

Není pravdou, že každé venušiny kuličky stojí za to. Záleží na materiálu, ze kterého jsou vyrobené. Přece jenom si pomůcku zavádíte do těla, a proto dbejte na výrobu materiálu a výrobce. Nejvíce oceněné a kvalitativně nepřekonatelné jsou venušiny kuličky od české designérky Anny Marešové. Anna získala nejen spoustu designových ocenění, protože venušiny kuličky jsou opravdu krásným designovým kouskem, ale také spolupracovala při jejich výrobě s lékaři.

Venušiny kuličky Whoop.de.doo jsou vyrobeny z lékařského silikonu, který je vodotěsný, antistatický, hygienický a zdravotně nezávadný. Součástí balení je ochranný látkový obal z materiálu Swiss Cotton. Celkově kuličky Whoop.de.doo váží pouhých 65 gramů a vše od designu až po samotnou výrobu probíhá u nás v České republice. Tak by měla podle nás vypadat erotická pomůcka, kterou se nebojíme použít!

Venušiny kuličky Whoop.de.doo můžete zakoupit přímo v eshopu Anny Marešové na www.whoopdedoo.cz.

Sexshopy

Další variantou pro nakoupení venušiných kuliček může být sexshop. Přesto si vždy překontrolujte, z jakého materiálu je erotická pomůcka vyrobena.

foto: Whoop.de.doo

Komentáře nejsou povoleny.