Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Linen Cloud Collection – nejjemnější wellbeing oblečení

 

19.9. v 19:00 zveřejní Sadalsuud House svou nejnovější kolekci s názvem Linen Cloud. Inspirací pro její vznik byl návrat ze slunečných letních prázdnin do energického velkoměsta, kde si sice plníme sny, ale také den, co den vystupujeme ze své komfortní zóny. Kapsulové mikiny a kalhoty z Linen Cloud kolekce vám díky své unikátní jemnosti a organickému původu dodají i v těch nejrušnějších okamžicích pohodlí a harmonii, jako byste právě byli v přírodě.

Super jemný organický len

“Organickou bavlnu či lněnou košili už v našem sortimentu máme,” vysvětluje zakladatelka Sadalsuud House, Nela Zoe Holanová s tím, že ráda posouvá i to, co zdánlivě posunout nejde. Nechala tak vytvořit speciální lněnou teplákovinu a z ní měkké, odolné a dostatečně velké mikiny a kalhoty, které mají stejné vlastnosti jako běžné bavlněné.

Samozřejmostí je, že i nově zpracovávaný materiál má jasně dohledatelný původ a k jeho úpravě nebyla použita žádná škodlivá barviva ani jiné toxické látky.

Domov nejšťastnějších

Sadalsuud je nejjasnější hvězdou v souhvězdí Vodnáře a v překladu z arabštiny toto slovo znamená nejšťastnější z nejšťastnějších. Sadalsuud House je tedy domov nejšťastnějších a přesně s tímto záměrem se Nela Zoe Holanová pustila v roce 2020 do svého podnikání: “Chtěla jsem vytvořit produkt, o kterém by se dalo říct, že je comfort zone on the go, a bude nás tedy doprovázet ve chvílích, kdy svou komfortní zónu musíme opustit.” 

Svůj byznys tehdy začala s jediným produktem, mikinou The Hoodie, která se během pár měsíců stala bestsellerem. S rostoucí oblibou značky se do jejího portfolia záhy přidaly nové střihy i materiály. 

“Každý náš produkt vznikal a stále vzniká v mém ateliéru,” prozrazuje Nela a dodává, že pro spolupráci si vybírá jen lidi, kteří milují to, co dělají: “Vkládají pak do své práce dobrou energii, která doputuje až k zákazníkovi. V šílených podmínkách by přece nemohlo vzniknout nic, co člověku přinese pohodu.” 

Se stejnou pečlivostí jako o střihy, materiály a výrobu se v Sadalsuud House starají i o detaily, jako jsou etikety, výšivky, potisky nebo krabice. Spolupracují proto jen s českými rodinnými firmami. “Umíme přesně trasovat produkt i vše, co je jeho součástí. V tom se lišíme od většiny ostatních značek a návrhářů, které obvykle obdrží výrobek hotový a přidávají jen svůj branding.”

Comfort Zone showroom

Ruku v ruce s rapidním růstem značky přichází i nově zrekonstruovaný prostor, který již nebude sloužit k výrobě, ale 2.10. se v něm otevře první Comfort Zone Showroom. 

Půjde o místo pohodového a pohodlného nakupování, oázu plnou klidu a samozřejmě také produktů nejvyšší kvality. 

“Abychom zachovali exkluzivitu a komfort pro každého zákazníka, bude možné náš showroom navštívit v rezervovaném termínu,” vysvětluje Nela Zoe Holanová a na závěr dodává, že v showroomu budou dostupné všechny kolekce včetně archivních a především, že s novým prostorem se značka rozšíří také o kolekci zbrusu novou, Sadalsuud House Home: “Tu zahájíme setem polštářů, abychom dodali pohodlí hlavně tam, kde ho má mít člověk nejvíc.”