Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Dárky, které pomáhají a kam na ně

K minimalistickému uvažování patří i přemýšlení o tom, co budete darovat druhým pod stromeček. U mě to vyhrávají dárky, které můj blízký využije, udělají mu radost a navíc pomohou někde jinde.

A tak jsem se rozhodla pojmout i letošní obdarovávání. Kromě knížek, kterým se v rodině knihomolů nevyhnu jsem vybírala dárky, jejichž koupě pomáhá lidem na konkrétních místech. Vřele vám to doporučuji a to hlavně proto, že budete mít super pocit a bude vás hřát u srdce, že pomáháte!

Prvním tipem je ZOOTí kolekce oblečení a doplňků s názvem DOBRO. V ní můžete koupit super trička, mikiny, tašky nebo ponožky. U ponožek bych se zrovna zastavila, protože ty od sdružení ELPIDA pod názvem Ponožky od Babičky pletou opravdu babičky a jsou podepsány i na konkrétním balíčku ponožek takže víte, která babička ponožky upletla. No není to božský! Navíc v kolekci DOBRO jde vždy celá částka na konto organizace a to je fér!

Zrovna včera jsem se svěřovala s tím, že jdu na poštu a ukazovala jsem vám obálku a krabici. Dva dárečky putují do dětského domova v Kroměříži a Krásné České Lípě. Na stránkách www.milyjezisku.eu si můžete vybrat z přání, která chtějí děti z dětských domovů pod stromeček. Domluvte se s někým blízkým, kdo zrovna netouží po něčem konkrétním a darujte si super zábavu při balení a vymýšlení dárku. A ten skvělý pocit, když si představujete dětskou radost při rozbalování? K nezaplacení!

Při balení dárků a vymýšlení, jak je udělat co nejhezčí jsem se s mamkou opravdu bavila. Takže my dvě už dva dárky rozbalené máme. Snad se budou líbit i dětem. A jak jste na tom vy? Plánujete darovat dárek, který pomůže i někomu dalšímu?

Komentáře: 4

  1. Zuzik

    Jsem ráda, že děti z dětských domovů nepřijdou zkrátka. My navštěvujeme kousek za Brnem dětský domov na svátky a vozíme tam dárky, hračky a někdy i oblečení co se nasbírá za rok. Je to hrozně hezký a možná lepší než dostávat velké dary. Hezky píšeš.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *