Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Buďte inspirací pro ostatní! Answear.com vyhlašuje mezinárodní fotografickou soutěž – Lifespiration starts here

Jste inspirací? Answear.com zahajuje mezinárodní fotografickou soutěž pod heslem “Lifespiration starts here”. Můžete vyhrát 30 000 Kč v hotovosti, abyste si udělali radost nebo poukazy na nákup na Answear.cz. Soutěž trvá do 30.11.2021.

K účasti v soutěži stačí pořídit fotografii nebo krátké video, ve kterém účastníci ukážou, co je inspiruje a motivuje k životu: v práci, doma, ve volném čase… všude. Zveřejňujte příspěvky na svůj Instagramový profil pomocí hashtagů #lifespirationstartshere a #answear_cz, ve svém soutěžním díle označte účet @answear_cz. Vítěze vybere mezinárodní porota, která ze správně označených příspěvků vybere ty nejinspirativnější.

Porota zahrnuje odborníky, výjimečné ženy plné vášně, které svůj život naplňují na různých úrovních. Patří mezi ně: Polina Nenia – novinářka a hvězda ukrajinské televize, která denně bojuje za práva žen, Simona Dyankova – kapitánka bulharského národního gymnastického týmu, Agata Stankiewicz – finalistka pořadu o pečení a autorka knih plných sladkých receptů a Urszula Sulej-Cholewa – Art Director Answear.com, energická osobnost řízená heslem: mluvte hlasitěji, buďte odvážní a vytvořte si vlastní realitu.

Kromě toho mohou účastníci hledat inspiraci na profilech ambasadorů, které značka zapojila do soutěže. Nejsou to jen influenceři, ale také aktivisté a lidé, kteří si zvolili vlastní, často neobvyklou cestu k naplnění svých vášní. Patří mezi ně finalistka České Miss a zakladatelka nadačního fondu Veronika Kašáková, knižní marketérka Lucie Zelinková, moderátorka Lucie Křížková, maminka pěti dětí a influencerka Michaela Salák nebo blogerka Dominika Pokludová.

Více podrobností a pravidla soutěže najdete na webu: https://lifespirationstartshere.answear.cz/.