Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Barevné, bikinové, široké… menstruační kalhotky pro každého

Menstruační kalhotky už dávno nejsou tabu a neexistuje pouze jedna značka. Mají různé střihy, barvy a vlastnosti. V dnešním článku vám ukážeme, že je opravdu vybírat z čeho.


Menstruační kalhotky Modibodi Sensual Hi-Waist Bikini Moderate-Heavy jsou určené pros středně silnou a silnou menstruaci. Kalhotky mají savost jako 2 až 3 tampony (15 ml). Jsou vhodné samostatně při silnější menstruaci, případně jako pojistka proti protečení při velmi silné menstruaci (ke kalíšku, menstruační houbě nebo tamponu). Typ Sensual jsou bambusové kalhotky zdobené pružnou krajkou. Střih Bikini Hi-Waist zakrývá vzadu zhruba dvě třetiny zadečku, kalhotky mají vyšší pas. Pro značku je charakteristické použití australské merino vlny v savé vrstvě nepropustného prádla.


Žluté menstruační kalhotky Modibodi Seamfree Hi-Leg Cheeky Moderate-Heavy Summer Sun Yellow
Chcete být sebejistá a v pohodlí i když máte své dny? Pak jsou tyto elegantní žluté menstruační kalhotky ty pravé. Jsou určené pro středně silnou a silnou menstruaci. Kalhotky mají savost jako 2 až 3 tampony (15 ml). Jsou vhodné samostatně při silnější menstruaci, případně jako pojistka proti protečení při velmi silné menstruaci (ke kalíšku, menstruační houbě nebo tamponu). Typ Seamfree Seamfree Hi-Leg Cheeky jsou bezešvé hladké nylonové kalhotky vyššího střihu, zadní díl zakrývá zhruba jednu třetinu zadečku. Jsou perfektní při menstruaci i v případě, že řešíte inkontinenci a vyrážíte do posilovny, na gymnastiku nebo tančit. Pro značku je charakteristické použití australské merino vlny v savé vrstvě nepropustného prádla. 

K dostání na e-shopu maluna.cz za 849 Kč.


Růžové menstruační kalhotky Modibodi Classic Bikini Moderate-Heavy Art Deco Pink
Patří-li mezi vaše oblíbené barvy růžová barva, pak jsou tady i menstruační kalhotky v této barvě Modibodi Classic Bikini Moderate-Heavy, které jsou určené na středně silnou a silnou menstruaci. Kalhotky mají savost jako 2 až 3 tampony (15 ml). Jsou vhodné samostatně při silnější menstruaci, případně jako pojistka proti protečení při velmi silné menstruaci (ke kalíšku, menstruační houbě nebo tamponu). Typ Classic Bikini jsou hladké bambusové kalhotky nižšího střihu, zadní díl zakrývá zhruba dvě třetiny zadečku. Pro značku je charakteristické použití australské merino vlny v savé vrstvě nepropustného prádla.


K dostání na e-shopu maluna.cz za 699 Kč.