Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Tři online kurzy, které vám mohou v roce 2020 vylepšit život

Začátek dalšího roku je obvykle dobou kdy bilancujeme. Plánujeme, co budeme chtít dělat v roce dalším. Já jsem mistrem na plánování sebevzdělávání. Minulý rok jsem se zúčastnila kurzu Kreativního psaní a tento rok? Už přes dva roky si plánuji kurzy ilustrace. Tak třeba to konečně tento rok klapne.

Pokud máte stejnou touhu po vzdělání jako já, připravila jsem pro vás tipy na online kurzy, které můžete absolvovat z pohodlí domova. Za kurzy stojí dobří lektoři, naučíte se za slušné peníze hodně věcí a hlavně můžete rozšiřovat svoje obzory a třeba přejít z nudného zaměstnání na volnou nohu? Kdo ví.

Online škola letteringu a kaligrafie

Psaní Brush Penem, tužkou, fixami nebo křídou je v poslední době hodně trendy. Díky Online LetterArt School se všechny tyto techniky naučíte bez zbytečného přejíždění do učebny. Kurzy LetterArt jsou určeny pro všechny začátečníky i pokročilé z České republiky i Slovenska. Díky online kurzům a vedení profesionální lektorky ovládnete krasopsaní. Dokážete vytvořit jmenovky na dárky či svatbu, přání k různým příležitostem, plakáty na zeď, potisky na hrnečky či trička, cedule před provozovny, kreativní nápisy na výlohy a další vychytávky. Každým kurzem LetterArt vás provede grafická designérka, kaligrafka a lektorka Tatiana Nemna, která má za sebou desítky tisíc hodin psaní. Nemusíte tedy čekat několik let, ale všechny znalosti vstřébáte za pár týdnů. Další podrobnosti o pomůckách a cenách online kurzu najdete na www.letterart.cz.

Online masérské kurzy

Sníte o tom, že se naučíte masérskému umění a budete pravý profík, který ví kam sáhnout? Masérské kurzy jsou dostupné i online a tak se jich můžete zúčastnit z pohodlí svého gauče. K dispozici vám budou profesionálové, kteří vás naučí základy tantrické, relaxační nebo speciální tlakové masáže. Součástí kurzů je i online studentská podpora 24/7, která je připravena na vaše všetečné dotazy. Masérské kurzy nekončí jen u masáže! Můžete si zaplatit online kurz Jógy pro začátečníky nebo Protahování na židli pro všechny postižené kanceláří. Kurz je zakončen platným certifikátem, který můžete uplatnit ve své další kariéře maséra nebo masérky. Více informací o online kurzech masérství najdete na www.jansel.cz.

Online kurz programu Photoshop Adobe

Toužíte se konečně naučit tvořit v grafickém editoru Adobe® Photoshop®? Potřebujete se naučit znalosti do svého zaměstnání nebo chcete začít kariéru grafika nebo fotografa? Online kurz ProfiPhotoshop je kurz, ve kterém najdete přehledně poskládané informace do jednotlivých kapitol na konkrétní témata, se všemi potřebnými materiály, s názornými ukázkami a podrobným popisem postupů. Kurzy jsou jak pro úplné začátečníky, tak pro fotografy, kteří Photoshop již používají.

Více informací o kurzu ProfiPhotoshop najdete na www.profiphotoshop.cz.

Doufám, že jsem vás trochu inspirovala a možná taky popohnala k vysněnému cíli. Napište mi pod tento článek jestli se účastníte nějakých kurzů a proč.

foto: Unsplash

Komentáře nejsou povoleny.