Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Moje nová cesta s diářem Life Designer

Z minulých článků jste si mohli všimnout, že jsem blázen do všech diářů, které se týkají seberozvoje. V poslední době jsem narazila na projekty, které nemají až takovou soudnost. Potěšilo mě, když jsem dostala email od Hanky. Hanka spolu s Adélou tvoří diář na míru s názvem Life Designer. Projekt mě velmi zaujal a tak jsem souhlasila s vyzkoušením.

Přiznám se, že moje představa byla zcela jednoduchá. Dostanu diář a začnu ho používat. Spletla jsem se. Spolu s krásným – fialovo černým diářem na mě vykoukla ještě knížečka s názvem Průvodce na cestě za svou vizí. Jak jsem pochopila, průvodce patří k diáři a ukáže mi jak ho používat. To jsem netušila, že s průvodcem strávím opravdu dlouhý týden a můj nejlepší kámoš bude papír a tužka.

Průvodce na cestě za vizí je skvělá pomůcka pro ty, kteří si potřebují ujasnit svoje cíle a priority a naučit se plánovat si čas. A tak jsem četla, psala a zase četla a psala. Průvodce obsahuje dvanáct kapitol, ve kterých se dozvíte jak si lépe plánovat den a uvědomit si svoje silné i slabé stránky.

Samotný diář Life Designer je v kroužkové vazbě a umožňuje plánování a třídění poznámek. Má prostor na nápady a přehledy o výdajích a před každým dalším měsícem můžete ohodnotit měsíc předchozí na speciální stránce.

Netradiční vazba umožňuje stránky přesouvat a doplňovat listy. Teto řešení uvítají hlavně zaneprázdnění lidé nebo studenti. V diáři najdete týdenní, měsíční a roční formu listů. Dále seznam svátků, tři různé systémy pro přehled úkolů a událostí, dva různé listy na zpracování cílů a chybět nesmí ani místo na oblíbené činnosti (tipy na knihy, filmy atd.). Další super věcí je přehled o financích a mapování životního stylu. Můžete si například plánovat jídelníček a zavádět nové návyky.

Na diáři Life Designer cením, že udržuje všechny moje povinnosti a radosti pohromadě. Nemusím odbíhat pro zvláštní sešit a neodtrhávám pozornost.

Moje první dojmy z diáře Life Designer jsou tedy pozitivní, ale v hloubi duše vím, že cesta teprve začala. Já sama si čtu Průvodce na cestě za vizí a vím, že na sobě musím makat. Určitě vám napíšu svoje další dojmy.

Pokud vás diář Life Designer taky zaujal, můžete ho koupit ve dvou různých barvách na www.mylifedesigner.cz za 630 Kč a 940 Kč. Ale pozor! Nebyla bych to já, abych pro vás neměla něco extra! Po zadání kódu HIP2018 dostanete slevu! Určitě mi dejte vědět, jestli diář taky používáte!

foto: Life Designer

Komentáře nejsou povoleny.