Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Mladí lidé bojují s rakovinou prostřednictvím fondu Pink Bubble

Rakovina je nemoc, která může postihnout každého, bez ohledu na věk. V posledních letech se však zvyšuje počet mladých lidí, kteří se s ní potýkají. Podle České onkologické společnosti se v roce 2022 v Česku očekává 70 000 nových případů rakoviny. Z toho asi 10 000 bude postihnout lidi ve věku 15 až 39 let.

Rakovina v mladém věku může mít na život člověka zásadní dopad. Může vést ke změnám v osobním, pracovním a sociálním životě. Mladí lidé s rakovinou se také často potýkají s psychickými problémy, jako je deprese nebo úzkost.

Dámské trenky Styx se sportovní gumou Pink Bubble
Dámské trenky od Styx s komiksovými motivy s nápisy Pink Bubble jsou ušity českými švadlenami ze 100% bavlny a vytkávanou gumou v pase. Je zde dbáno na každý detail, a především pohodlí při nošení. Mají sexy střih a malé rozparky po stranách nohavic. Díky vytkávané gumě v pase nikde netlačí ani neškrtí a hodí se jak na celodenní nošení nebo na spaní. Speciální kolekce trenýrek pro Pink Bubble vznikla společně s talentovaným Filipem, který porazil rakovinu a začal se realizovat v designu. Zakoupením trenýrek z limitované edice podpoříte teenagery a mladé dospělé, kterým život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Dámské trenýrky seženete ve dvou motivech.

K dostání jsou za 399 Kč na  www.trenyrkarna.cz


Pánské trenýrky Styx s klasickou gumou Pink Bubble
Pánské trenýrky Styx jsou ušity českými švadlenami ze 100 % bavlny. Komiksové trenky jsou ušity v klasickém střihu. Kvalitní provedení je vidět v každém detailu, a především při jejich nošení, které nabízí maximální pohodlí. Trenky nikde neškrtí ani netlačí a hodí se na celodenní nošení nebo na spaní. Speciální limitovaná kolekce ve spolupráci s nadačním fondem Pink Bubble vznikla na pomoc mladým onkologickým pacientům. Zakoupením těchto trenýrek jde celý zisk na nadační fond. Pánské trenýrky je možné vybrat ze dvou motivů.

K dostání jsou za 429 Kč  www.trenyrkarna.cz

Buďte první! Přidejte komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *