Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Kde hledat kvalitní a hezké diáře 2020

Miluju diáře. Papír je můj nejlepší kamarád a bez tužky a svého diáře nedám ránu. Staré diáře a notýsky si schovávám, abych se někdy mohla vracet a třídit si myšlenky a události. Každý rok se okolo konce listopadu objevuji v náhodných papírnictvích a prozkoumávám trh. Otevírám diáře, koukám se na formát stránek, desky. Možná jsem úchylná, ale výběr mého nejlepšího kámoše na příští rok nepodceňuji. Nejraději mám formát diářů Moleskin. Nejraději bych nosila menší formát, ale s mojí velikostí písma bych ho celý popsala. Takže si pořizuji klasický velký formát v klasické černé nebo červené barvě.

Moleskin je master a každý rok věnuje několik diářů speciálnímu vzhledu. Samozřejmě se mezi vzhledy objevují Star Wars, Snoopy, Malý princ apod. Ukázky přidávám níže. Každý diář má gumičku, záložku a na zadní straně kapsičku s tématickými nálepkami. Pro mě ideální formát.

Minulý rok nabízelo diáře mnoho eshopů, ale tento rok se situace trochu mění. Těžko říct proč. Z mého seznamu eshopů tak zbylo pouze VEMZU, Knihydobrovsky a Martinus.

V minulých letech jsem také psala o diářích. Články přikládám níže.

Komentáře nejsou povoleny.