Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Jaký byl můj rok s diářem Life Designer

V článku o diáři Life Designer jsem vám slíbila další článek, ve kterém budou mé dojmy. A teď vám ho konečně mohu předat. Tento článek mě stal mnoho sil a to hlavně proto, že jsem na nic nechtěla zapomenout. Tak jdeme na to!

Diář Life Designer byl na začátku něčím čeho jsem se bála, i když jsem byla nadšená. Byla to jednoduše výzva. Představte si, že si pořídíte diář a s ním i závazek, že si určíte cíle a srovnáte svoje priority. Life Designer vás v tom nenechá, ale na začátku vás trochu potrápí. A to v dobrém slova smyslu. Musíte prostě zapojit mozek!

Než jsem se pustila do samotného plánování prohlédla jsem si diář snad pětkrát. Sem a tam. Všechny stránky, které obsahuje jsem pečlivě prohlížela. A pak mi došlo, že některé nepotřebuji (třeba plánování jídelníčku) a tak jsem je dala z diáře pryč. Pak jsem si utvořila podle barevných stránek tzv. schémata, abych věděla, kde začínají poznámky k mé práci nebo organizování cvičení.

Jednoznačná výhoda diáře je v tom, že je přehledný, ale dá vám dost prostoru na kreativitu, poznámky, malování, lepení obrázku apod. Během dvou týdnů se Life Designer stal velmi osobní věcí, která se stala součástí mého dne a přirostla mi k srdci. A to aniž bych si toho nějak všimla. Prostě jsem tam vždy našla vše důležité, vše jsem si měla kam zapsat a v pravou chvíli jsem věděla kam sáhnout.

Další výhodou je mechanismus vyndavání a přidávání stránek. Nic se neroztrhne a můžete přidávat nebo odebírat potřebné stránky jak chcete. Je to naprostá pohoda a hlavně svoboda. Já se třeba po měsíci používání rozhodla přetvořit diář a tak jsem to prostě udělala. Odstranila jsem měsíce, které nepotřebuji a přidala listy na poznámky, které jsem si doobjednala. A je to!

Design diáře je jednoznačný tahák. Ani nespočítám kolik lidí se mě ptalo, kde jsem tak hezký diář koupila. Samozřejmě jsem byla potěšená protože jsem neměla tuctový diář z papírnictví. Life Designer je jednoznačně osobní záležitost. Působí efektivně na schůzce, ale není strohý nebo nudný.

A negativa? Mám jedno, ale není to chyba diáře. Bohužel jsem si diář doslova obhodila kávou v kavárně a desky jsem měla polité tak, že se skvrna uchytila na deskách a nešla dolů. Naštěstí tvůrkyně Life Designeru mají nový tip desek, který jsem okamžitě po vytvoření objednala a musím tedy smeknout. Materiál je kluzký a velmi příjemný. A hlavně jde otřít! Takže se mi může diář ušpinit a já ho jednoduše očistím.

Za mě je diář Life Designer ideální volba pro lidi, kteří jsou hodně kreativní a chtějí si udělat ve svém diáři vlastní pravidla. Já se těším na další rok s černým Life Designerem. 🙂

Pokud vás diář Life Designer taky zaujal koupíte ho na www.mylifedesigner.cz .