Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Darujte pod stromeček odvahu i inspiraci

Každá dárková sada John Paul Mitchell Systems® obsahuje kromě setu oblíbených produktů i malé umělecké dílo od Morgan Harper Nichols. Letos tak Ježíšek nebude roznášet jen krásné vlasy, ale také inspiraci, povzbuzení, lásku a odvahu.

Morgan Harper Nichols je umělkyně, básnířka a hudebnice inspirována lidskými vztahy a příběhy ze skutečného života.

Keep looking for light right here where you are

Kultovní značka Paul Mitchell® je must-have každé koupelny. S dílem od Morgan Harper Nichols tak darujete nejen krásné vlasy, ale i hřejivý pocit na srdci. Tak šťastné a veselé!

1 049 Kč / 38,15 €

balíček obsahuje Invisiblewear® Shampoo 300 ml a Invisiblewear® Volume Whip® 200 ml

Find the good in everyday

Čistá krása není trendem, ale budoucností. Clean Beauty produkty ale potěší nejen ekologicky smýšlející srdce, ale každého, kdo ocení vysoce kvalitní kosmetiku. Řada Everyday s obsahem arganového oleje a aloe vera je opravdu pro každého a na každý den. Tak

1 099 Kč / 39,96 €

balíček obsahuje Everyday Shampoo 250 ml a Everyday Conditioner 250 ml

Keep looking ahead with hope

Tea Tree je hostinou pro všechny smysly od hlavy až k patě. Do koupelny vnese zážitek jako žádný jiný, zanechá za sebou velké wow a neuvěřitelný objem ve vlasech. Není to přesně to, co od vánočního dárku očekáváme?

1 249 Kč / 45,42 €

balíček obsahuje Tea Tree Lemon Sage: Thickening Shampoo® 300 ml, Thickening Conditioner 300 ml a Thickening Spray® 75 ml

One wave at the time

Textura, nádherná vůně a luxusní péče. To vše najdete v elegantních vánočních balíčcích Awapuhi Wild Ginger®, kterým můžete obdarovat i tu nejnáročnější kamarádku a sklidit potlesk.

1 349 Kč / 49,05 €

balíček obsahuje Styling Treatment Oil® 100 ml a Texturizing Sea Spray® 150 ml