Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

4 tipy na originální dárky pro muže

Hledáte originální dárek pro svého muže, tatínka, bratra nebo dokonce šéfa? Chcete, aby byl dárek nejen praktický, ale také aby ho potěšil a zaujal? V tomto článku vám přinášíme 3 tipy na originální dárky pro muže.

Nejvíce potěší dárek, který je spojen s koníčkem nebo zálibou.

1. Rád vaří nebo jí

Dárková sada na přípravu domácích chilli omáček potěší každého chilližrouta. Od těch, co se s pálivým teprve seznamují, až po ty, které nerozhodí ani Naga Bhut Jolokia se svými 1 000 000 SHU. V sadě jsou přiložené ingredience, které čekají na to, až je obdarovaný přemění na chutné omáčky, ze kterých si možná i zaslzí dojetím. Hotové omáčky pak vylepší celou řadu pokrmů. Tak dobrou chuť!

Ze sady je možné vyrobit 6 druhů chilli omáček. Výroba jedné omáčky zabere přibližně 1 hodinu. Kromě přiložených ingrediencí je k výrobě potřeba mixér, hrnec, miska a suroviny uvedené v receptech. Cena 1399 Kč – https://hipsterka.cz/odkaz/www.craftiry.com

2. Je milovník piva a miluje IPU

 

Sada na výrobu piva vykouzlí úsměv na rtech každého nefalšovaného milovníka piva. Protože kdy jindy máte příležitost vařit pivo přesně podle sebe? Domácí pivo vařené s láskou se tomu z obchodu prostě nemůže rovnat.
V sadě najdete všechny suroviny, které vystačí na 10 půllitrů výborného piva IPA, tedy světlého svrchně kvašeného piva původem z Anglie. IPA se vyznačuje vyšší hořkostí a větším obsahem alkoholu než klasické ležáky. Je tedy vhodné i pro pořádné pivní fajnšmekry.

3. Miluje Gin!

Chutná samotný i s tonikem, ale co teprve, když si ho připravíte přesně podle své chuti? S touhle dárkovou sadou si totiž můžete vyrobit gin na míru. Jemný i řízný, nasládlý i pěkně pálivý. Prostě limitovanou edici, kterou nikde jinde nekoupíte.

Vše, co k výrobě potřebujete, najdete uvnitř krabice. Jediné, co je potřeba dokoupit, je láhev kvalitní vodky, která poslouží jako základ k ochucování. Pak už jen nasypete jalovec, koření i vybrané dřeviny a magie může začít. Za pár dní je hotovo na degustaci!

Cena 1399 Kč – https://hipsterka.cz/odkaz/www.craftiry.com

4. Miluje maso!

Zapomeň na nudný dárky! Máme pro vás sázku na jistotu. Tenhle kupón je totiž od MASO HERE! Ať už váš kamarád, brácha, nebo táta, tchán a a vůbec tak nějak kdokoliv, kdo bude něco slavit,🥳 a nebo třeba budete plánovat společný Vánoce, tak to tohle je záruka, že bude minimálně koukat jak tele na nový vrata.

Doufáme, že vám naše tipy pomohou vybrat originální dárek pro vašeho muže.