Každý rok mám to stejné dilema – jaký si koupit diář. Nevím jak to máte vy, ale já jsem za svůj život nenašla dlouhodobě značku diáře, která by mi vyhovovala. Vyzkoušela jsem české diáře SKOBA  hlavně proto, že mají super hezký design. Další várka z papírnictví byla čistě no name a prohrála to u mě na celé čáře. A Moleskine? S tím jsem byla spokojená moc, ale bohužel byl strašně těžký (18 měsíců se pronese).
Možná se teď chytře ptáte, proč si nepíšu do diáře v telefonu. Zkoušela jsem to a nejsem schopná to dodržet. Potřebuju prostě papír a tužku. Něco hmatatelného a osobního. Eshopy nabízejí diářů nepřeberné množství.

Já jsem vybrala nejen ty, které nejvíc frčí, ale hlavně ty, které se mi líbí nápadem (motivují) nebo designem. Budu ráda když mi napíšete, jaký používáte vy. Třeba konečně najdu!

Diář Rok podle Dary 279 Kč, A cup of Style – motivační diář 2017 296 Kč, Fitness diář 2017 – Moje cesta za zdravějším JÁ 339 Kč.


Diář Busy B Busy Life Stripe 2017 299 Kč, Diář Moleskine 2017 359 Kč, Týdenní diář 2017 Languo Birds s gumičkou 249 Kč.

Diáře jsem vybírala v eshopech ZOOT.cz , Bonami.cz a KnihyDobrovsky.cz.

2 Comments

Šest motivačních a designových diářů na rok 2017 aneb výběr toho nej

  1. A Cup of Style a Fitness už jsem tak nějak zahlédla…já osobně diáře moc neřeším, víc jsem si zakládala na deníku! 🙂 Nyní mě ale láká Doller diář, tak uvidím! 🙂
    Kdyby sis chtěla udělat Ty nebo Tvoji čtenáři radost, u mě na blogu je giveaway o krásné náramky Deltimo! 🙂

    Giveaway – náramky Deltimo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *