Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Vrhněte se do světa umění, i když nejste profíci

Vrhněte se do světa umění a nechte se zcela pohltit zážitkem malování. Užijte si jeden večer plný kreativity a zábavy a nechte o sebe pečovat. Na vás bude pouze si zážitek užít na maximum!

Na místě se sejdete 15 minut před plánovaným začátkem a přivítá vás welcome drinke. Poté si ze široké nabídky 50 různých předloh vyberete tu, která vás nejvíce osloví. Vše, co budete potřebovat, už bude připraveno – od malířských potřeb až po ochrannou zástěru.

Během celého večera budete mít prostor pro individuální dotazy a konzultace s lektory a lektorkami. Takže pokud si nejste jistí, jak začít, nebo jak udělat určitou techniku, budou vám k dispozici pro radu a pomoc.

A na památku vám zůstane nejen krásný obraz, ale také profesionální fotografie z celého večera. Za pouhé 3-3,5 hodiny budete mít hotovo své vlastní mistrovské dílo, na které budete moci být hrdí.

Ponořte se do světa umění a užijte si jeden nezapomenutelný zážitek s Artmoment.cz. Staňte se umělcem na jeden večer a získejte nové zkušenosti a nápady. Tento večer je určen pro všechny – od začátečníků až po pokročilé malíře.

foto:Artmoment