Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

VELKÁ RECENZE: UBER, Liftago! Která taxi aplikace je ta nejlepší?

Jízdu taxíkem využíváme po Praze poměrně často a tak jsme pro vás prověřili trojlístek nejoblíbenějších aplikací. Za každou recenzí najdete kód na jízdu ZDARMA pokud se rozhodnete aplikaci vyzkoušet. Tak jdeme na to!

Česká přepravní platforma Liftago, je pro nás osobně nejspolehlivější volba. Aplikace je přehledná a snadno ovladatelná.

Co je nutné zadat při registraci do aplikace: Jméno, email, telefon (v případě, že se s vámi řidič potřebuje spojit). Propojení s kreditní kartou – jízda autem se platí přes aplikaci kreditní kartou.

Při objednání vozu stačí napsat vaši adresu a cílovou adresu. Po odeslání poptávky se zobrazí nabídka řidičů, kteří se nacházejí ve vašem nejbližším okolí. Řidiče si můžete vybírat podle ceny jízdného na km a podle typu auta. Během cesty uvidíte na obrazovce telefonu trasu, ujeté kilometry a aktuální částku. Na konci jízdy můžete řidiče ohodnotit hvězdičkami. Hvězdičky používá i Miloš Čermák a jsou pro něj důležité!

Do aplikace patří možnost uplatnit promo kód. Promo kódy rozdává Liftago většinou při svátcích nebo narozeninách.

Při zadání tohoto promo kódu “TEREZA5502” můžete vyzkoušet první jízdu s Liftagem ZDARMA (do výše 300 Kč).

Zajímavost:  Nově se služba Liftago  zobrazuje i MHD. V brzké době bude do aplikace přidána platforma IDOS. Důvod je jednoduchý – absolutní přehled jak se nejrychleji dostanete k cíli. Ať už s Liftagem nebo MHD.

UBER Aplikace má moc hezkou grafiku a součástí je přehledné menu. Při hledání auta, které vás poveze můžete pozorovat auta ve vašem okolí, která se projíždějí v reálném čase na displeji. Při výběru auta nesmí chybět ani následující informace: kolik se vás do auta vejde, za jak dlouho auto dorazí a kolik je minimální cena jízdného.

Co je nutné zadat při registraci do aplikace: Jméno, email, telefon (v případě, že se s vámi řidič potřebuje spojit). Propojení s kreditní kartou – jízda autem se platí přes aplikaci platební kartou.

Při výběru auta můžete volit mezi tzv uberPOP nebo BLACK.

Pokud chcete vyzkoušet UBER stačí zadat do aplikace tento promo kód “4ykzp8Zeue” na první jízdu ZDARMA!

Zajímavost: Čas od času dělá UBER zajímavé akce. Třeba vám přiveze do práce koťátko nebo koláč!

Všechny zmíněné služby také přepravují nově zásilky a objednávky jídla.

Máte jiné zkušenosti než já? Napište nám je do komentářů!

Jeden komentář

  1. Lukáš

    Ahoj, zkus si stáhnout Hopin a vyzkoušet
    Jsem maximálně spokojený 😉

Komentáře jsou uzavřeny, ale zpětná sledování a pingbacky jsou otevřeny.