Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Valentýnský tip na dárek od Lip Intimate Care? Zažijte opravdový Valentýn…

Představujeme vám dárkový set Intimita od značky Lip Intimate Care. Může to být klíč k přeměně vašich představ o dokonalém Valentýnském večeru v realitu.

Set obsahuje hydratační intimní olej s opojnou vůní vanilky, který poskytne pocit uvolnění a smyslnosti, a přírodní lubrikační gel s vyváženým pH, který je šetrný k vaší pokožce i intimním partiím.

Olej můžete použít nejen pro intimní péči, ale také jako součást smyslné masáže, která vás i vašeho partnera dokonale naladí.

Objevte, jak jednoduchým způsobem můžete překonat překážky a navodit atmosféru plnou lásky a vzájemné péče. Lip Intimate care vám otevírá dveře k nekonečným možnostem a prožití intimních chvil s lehkostí a radostí. Buďte připraveni prožít Valentýna, na který nikdy nezapomenete.

Lip Intimate Care Dárkový set INTIMITA

Dárek, který ocení vaše partnerka či partner – to je set určený pro intimní chvilky . Hydratační intimní olej s vůní pravé vanilky pro pocit uvolnění a smyslnosti a přírodní lubrikační gel s vyváženým pH. Olej slouží nejen na čištění vulvy, ale lze jen použít jako intimní a tělový masážní olej.

Lip Intimata lubrikační gel na vodní bází s vyváženým pH a probiotiky pomáhá podporovat zdravou mikrobiotu. Díky čistému složení a hydrtačním látkám bude vaše pokožka jemná. Gel lze použít jako vaginální zvlhčovač či lubrikant.

Cena balíčku: 899 Kč na www.madeformoms.cz