Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Uber stupeň, přidej vrstvu. Jihlavská Modeta spouští novou módní značku Teplo°

Uber stupeň, přidej vrstvu. Jihlavská Modeta spouští novou módní značku Teplo°
Jihlavská textilka Modeta, jejíž historie se začala psát na přelomu 19. a 20. století, zažívá revitalizaci. Noví majitelé oživují zaniklé značky a také vypouštějí do světa zcela nové a neokoukané brandy s nápadem. Takové, které mají myšlenku a chcete je oblékat, protože dávají smysl.

První vlaštovkou, kterou „nová“ Modeta uvádí na český trh, je módní značka Teploo (čti Teplů), která vznikla jako reakce na aktuální situaci v ceně energií a také na nutnost měnit životní styl směrem k udržitelnosti. Teploo je teplé domácí oblečení, cesta z přetopené české domácnosti do pohodlného, ale udržitelného fungování doma. Značka je spojením kvalitních materiálů a umu jihlavských šiček. Pohodlný design je praktický na doma i na cestu do kavárny. Teploo vás zahřeje na podzim a v zimě i se staženým termostatem.

Tepláky, kimona i termoprádlo

Teploo přináší do českých šatníků kulturu oblékání i pohody a je navrženo tak, abyste se v něm cítili příjemně v (téměř) každé situaci. V portfoliu najdete například unisex teplákové soupravy, které můžete sdílet s partnerem, hřejivé termoprádlo co vás v tom nenechá, i když bude hodně po nulou i stylová kimona, která sluší prostě každému.

 

Jupano jako hit letošního podzimu

Specialitou, která vládne celé kolekci, je originální “Jupano”. Unisex kousek, který je inspirován japonským stylem, severským feelem a českým domovem. Jupana jsou vkusnou náhradou oblíbených froté županů v barvě meruňky. Z pohledu teploty přidají až 3°C, z pohledu stylu 100%. V Jupanu můžete lenošit na pohovce i vyrazit na kafe.

Více na www.teploo.cz