Tři tipy na originální vánoční dárky pro maminky I.

Vánoce se blíží a spousta z nás řeší jaký dárek pro svou maminku vybrat tentokrát.Kromě klasických kosmetických dárků, které každou maminku potěší (a můžete je koupit například v eshopu Sephora.cz) jsem se zaměřila hlavně na dárky s tzv. přidanou hodnotou. Znamená to, že při jejich opakovaném použití si na vás maminka vzpomene nebo v případě splínu si dárek prohlédne a potěší se.

KNIHA OD MILJU

Knížka pro maminku, která je celá o vztahu vás a vaší maminky? To je ten nejkrásnější a nejoriginálnější dárek, který jsem za poslední dobou viděla. A proto vám chci doporučit slečnu, která vytváří velmi osobní knížky s krásnou vazbou a ilustrací. Do knížky můžete vepsat svoje zážitky s maminkou, vlepit fotky ze společných chvilek a darovat mamince nezapomenutelný dárek. Knihu zakoupíte na www.milju.cz za 350 Kč.

 

HRNEČEK

Moje maminka neustále něco píše, přepisuje, plánuje a to většinou u kávy. Nabízí se tedy varianta hrníčků nebo kávových kolekcí. Nejkrásnější hrnečky a kávové kolekce seženete v eshopech Bonami, ZOOT nebo VEMZU.

 

 

KREATIVNÍ WORKSHOP KRASOPÍSMA NEBO VÝROBY PARFÉMU

Nemusíte hledat, nemusíte nikam osobně běhat. Stačí si objednat na www.vemzu.cz/kreativni-workshopy kreativní workshop a vaše maminka se může naučit vyrábět parfém nebo se naučit krásně psát. Proč neobdarovat maminku krásným zážitkem?