DOMOV, HOT NEWS

Tři tipy na dárky pro milovníky dobré kávy

Máte v okolí milovníka kávy? Bez kávy nedá ani ránu, ale rozpustným Nescafé ho neoblbnete? Pak nastražte uši. Super dárky pro všechny kávomilovníky jsem hledala taky, protože sama miluju kávu a moji přátelé také.

Black Insomnia

Káva Black Insomnia je vybraná směs vysoce kvalitní Arabiky a Robusty. Láká na hodně kofeinu, který dodává energii, ale mě chutná hlavně kvůli chuti (ten kofein tak nějak neregistruju). V nabídce mají mletou i zrnkovou kávu a objednat si můžete i dárkové sety s hrnečkem.

Jak chutná?

Plná chuť, sametové tělo a krémový vršek bez žádné nepříjemné hořkosti nebo kyselosti. Většina lidí se totiž bojí, že hipster kafe je kyselé! Oříškové aroma, karamelová sladkost a doznění po hořké čokoládě.

Koupíte na www.blackinsomnia.cz.

Kapsle Caffesso

Pokud máte v okolí milovníka kapslí, který se s mlýnkem moc nekamarádí můžete mu nabídnout kapsle anglické značky Caffesso. Jsou kompatibilní i s novými Nespresso Inissia kávovary a druhou generací U Nespresso kávovarů. Tyto dva stroje se mírně liší od klasického designu Nespresso kávovarů a většina kapslí jiných značek s nimi nekamarádí.

Jak chutná?

Caffesso nabízí různě silné směsi až po výrazné, aromatické espresso s plným tělem a intenzivní silou, ale i bezkofeinovou kávu. Kapsle jsou baleny po 10 kusech v krabičce. Velké ekonomické balení obsahuje 60 kapslí.

Koupíte na www.cafeso.cz.

BIO káva Marley Coffee

Je libo BIO kávu? Marley Coffee je gourmet káva slavného jamajského hudebníka Rohana – syna Boba Marleyho. 100% Arabica a 100% bio káva je fair trade a přísně dbá na dodržování etických principů při pěstování, udržitelnost a podporuje charitu.

Jak chutná?

Káva má příchuť kakaa, tmavé čokolády, borůvek, kandovaného ovoce a sladkého karamelu. Značka Marley Coffee má v nabídce kávu plnou květinových tónů, s postupně se odkrývajícími chutěmi borůvek, kakaa a koření.

Koupíte také v eshopu www.cafeso.cz.

foto: Unsplash