Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Tři tipy na dárky pro milovníky dobré kávy

Máte v okolí milovníka kávy? Bez kávy nedá ani ránu, ale rozpustným Nescafé ho neoblbnete? Pak nastražte uši. Super dárky pro všechny kávomilovníky jsme hledaly také, protože milujeme kávu a naši přátelé také.

Darkashop.cz 

Čerstvě pražené výběrové kávy arabica. Kávy s certifikacemi Organic, Rainforest a Speciality Coffee Association. Čisté sypané čaje z plantáží celého světa, aromatizované čaje na bázi přírodních olejových aromat. Rádi vám poradíme s výběrem vašeho nápoje. Nejlepší co si můžete k dobrému čaji nebo kávě dát jsou kvalitní čokolády nebo luxusní čokoládové pralinky, které najdete v eshopu také.

Pokud si chcete vychutnat kvalitní kávu i čaj, poté je lepší vybírat z produktů, které pochází z provozoven, kde se věnují tomuto sortimentu s láskou a porozuměním. Navíc zde získáte ještě něco navíc, než je káva a čaj. Kvalitní sortiment, kdy můžete zavítat do různých koutů světa a pochutnat si na místních specialitách. Vyzkoušejte tak praženou čerstvou kávu nebo sypaný čaj podle vlastního výběru.

Degustační kávové balení

Celý sortiment najdente na www.darkashop.cz

Aktin.cz

Ano, slyšíte dobře. Kávu nabízí i největší eshop pro milovníky zdravého životního stylu a fitness.

Vilgain Fresh Roast Coffee – výběrová káva, čerstvě upražená v lokální pražírně

Vilgain Fresh Roast Coffee, 100% arabica, je blend kávových zrn Californie Estate z Brazílie a El Salvádor. Brazilská zrna jsou zpracované metodou honey a pocházejí z regionu Norte Pioneiro. Zrna z El Salvádoru pochází z rodinné farmy Hernandéz z regionu Quezaltepeque. Jedná se o odrůdu Bourbon zpracovanou metodou honey. Vilgain fresh Roast Coffee nebo značku Lavazza naleznete na www.aktin.cz/kava.

Black Insomnia

Zrnková káva Black Insomnia je tady pro ty nejnáročnější kávičkáře. Není nic lepšího, než čerstvě namletá zrna, která postupně uvolňují svojí intenzivní vůni. Krom vynikající chuti navíc dostaneš 300 mg kofeinu v jedné dávce.

Káva je připravovaná experty v Německu z města Bamberg. Prvotřídnímu zpracování kávy se věnují již od roku 1932.

Více na eshopu www.blackinsomnia.cz

Komentáře nejsou povoleny.