Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Čtyři tipy na vánoční dárky pro maminky II.

Rok se s rokem sešel a je tady další předvánoční šílenství. V obchodech to vypadá, že Ježíšek přijde do domácností za týden, ale v kalendáři nemáme odškrtnutého ani Mikuláše. Pozoruji kmitající spoluobčany, kteří v návalu stresu a tlaku přemýšlí, co letos nadělí nejbližším pod stromeček. Někdo chce ušetřit, někdo se naopak tzv. plácne přes kapsu a objedná dlouho odkládaný drahý dárek pro celou rodinu. Jedna věc ale všechny spojuje. Chtějí udělat radost, originálně potěšit, překvapit. Nemám to jinak. Jako každý rok procházím internet a to nejzajímavější, co jsem našla přináším i vám. Třeba se trefím i do vašeho vkusu.

Oblečení

Letošní trh je zavalený dárky pro maminky. Netradičně mě zaujala česká značka Angel Wings, která nabízí oblečení a nádherné bundy pro nastávající maminky. Nedávno jsem jednu maminku v bundě Angel Wings potkala a hned doma jsem sedla k internetu a hledala. Nejsem sice v očekávání, ale zimní bunda pro maminku i miminko vypadá tak skvěle a funkčně, že se mi to líbilo i jako netěhotné.

Kosmetika

Dekorativní ekologická kosmetika? Tělová kosmetika a vitamíny v eko kvalitě? To je hudba pro uši každého, kdo někdy prožil nějaký alergický záchvat. Stejně jako já. Z opuchlého oka po řasence jedné nejmenované značky, jsem měla problémy a tak jsem začala hledat ekologické varianty kosmetiky. A našla jsem v eshopu Alpík. Najdete tam spoustu hezkých eko a bio dárečků pro ženy i muže! Vyzkoušet můžete také eshop Biooo.cz. Mají také velký výběr značek.

Kabelka, peněženka nebo hodinky?

To vše nabízí česká značka VUCH, která má několik kolekcí kabelek. Můžete je kombinovat se stejně barevnou peněženkou a dokonce i hodinkami. Kromě puntíků najdete ve sbírce VUCH i jednobarevné kolekce.

Něco do bytu

Ono se to řekne, ale co? Pokud máte v okolí ženu, která si ráda vylepšuje svůj domov vsaďte na designové vázy. Ty jsou zlatou střední cestou. Ženy milují květiny a designová nebo broušená váza může být opravdovou ikonou stolu. Stačí jen prohlédnout styl majitelky a máte vyhráno. Krásné vázy najdete v eshopu Dekorant.cz, který mi mezi velkými eshopy trochu unikl, ale má opravdu krásné zboží a dobré ceny.

foto: Unsplash

Komentáře nejsou povoleny.