Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Tipy na vánoční biohackerské dárky od Systers

Darujte zdravější a spokojenější život!

Blíží se Vánoce, čas splněných přání. Splňte svým blízkým jejich nejtajnější sen, darujte jim cestu ke zdraví, k duševní pohodě a naději na delší a kvalitnější život. S biohackerskými produkty značek Kappa, Black Stuff a London Nootropics, jejichž bohatství a inspirace pochází z ryzí přírody, je to snadné!

BLACK STUFF

ZÁZRAČNÁ SMĚS PRO MIKROBIOM

Zdraví začíná a končí u střev, které jsou základnou imunitního systému. Balení směsi na podporu střevního mikrobiomu Black Stuff bude skvělým dárkem mamince, sestře, kamarádce, prostě všem, jejichž zdraví je pro vás důležité. Každá lžička černého prášku dodá jejich tělu minerály a další mikroživiny, které neporušené doputují přesně tam, kde je tělo maximálně využije. Díky vysokému obsahu antioxidantů také ochrání buňky před volnými radikály a oxidačním stresem, které často stojí za vznikem vážných onemocnění.
Cena: 999 Kč (30 g)
https://www.systers.bio/black-stuff-smes-pro-mikrobiom–prasek–30-g-/

HAPPY TUMMY – BONBONY PRO DĚTI

Které dítě by nemilovalo bonbony! Dokonce i ten nejvybíravější mlsoun bude nadšený, když pod stromečkem najde balení slaďoučkých Happy Tummy. Zatímco si na nich bude pochutnávat, dostane se mu do bříška nálož prospěšných látek. Bonbony skvěle doplní důležité stopové prvky a minerály, pomohou mikroživinám ze stravy dostat se do buněk a orgánů a nevítané patogeny vyženou pryč z dětského těla.
Cena: 999 Kč (30 ks)
https://www.systers.bio/black-stuff-happy-tummy-bonbony-pro-deti–30-ks-/

KÄÄPÄ MUSHROOMS

REISHI BIO

Tradiční čínská medicína využívá reishi už tisíce let pro její mimořádné schopnosti. Tak proč tento zázrak z přírody nevyužít jako vánoční dárek. Už po několika kapkách reishi se bude obdarovaná osoba cítit lépe a její tělo odolá i té nejdotěrnější viróze. Reishi má totiž silné antioxidační účinky, zlepšuje funkci oběhové soustavy, vyživuje střevní výstelku i mikrobiom a celkově podporuje imunitu.
Cena: 669 Kč (30 ml)
https://www.systers.bio/kaapa-mushrooms-reishi-bio–tinktura–30-ml-/

 

VÝHODNÝ BALÍČEK ADAPTOGENNÍCH HUB

Každá z adaptogenních hub působí na tělo i duši blahodárným způsobem, když pak ale darujete toto výhodné balení 2+1 ZDARMA, tedy hned tři tinktury adaptogenních hub, sestra, maminka nebo jiná blízká osoba zažije záplavu pozitivních účinků. Kromě božské reishi v balíčku najdete extrakt z lion´s mane, která je skvělá na podporu činnosti mozku a kognitivních funkcí, a z chagy, houby nesmrtelnosti, která dodá tělu obrovské množství aktivních látek v té nejlepší kvalitě a udrží organismus odolný vůči nemocem, ale i vůči stresu.
Cena: 1335 Kč (2×30 ml + 1×30 ml zdarma)
https://www.systers.bio/kaapa-mushrooms-balicek-adaptogenni-houby-2-1-zdarma–vegan-/

 

LONDON NOOTROPICS

ADAPTOGENNÍ KÁVY PRVOTŘÍDNÍ KVALITY

Pro milovnice kávy, které zajímá zdravý životní styl a věří v sílu funkčních hub, je jako stvořená řada adaptogenních káv London Nootropics. V sadě na ně čekají dvě varianty lahodných káv, Flow a Mojo, každá s unikátním složením.

FLOW obsahuje kromě výběrové kávy také výtažek z houby lion’s mane a výtažek z rozchodnice růžové. Ideální dárek pro kamarádku studentku, protože jediný šálek ji po noci strávené učením postaví na nohy, pomůže jí se soustředit, myslet kreativně a najít v sobě motivaci i v tom nejnáročnějším dni.

MOJO překypuje silou adaptogenů díky výtažku z houby cordyceps a výtažku ze sibiřského ženšenu. Hodí se pro aktivní ženy, které potřebují vzpruhu před cvičením, túrou nebo třeba úklidem bytu. Káva Mojo posiluje imunitu, duševní i fyzické zdraví a regeneraci.
Cena: 520 Kč (2×6 sáčků)
https://www.systers.bio/-london-nootropics-adaptogenni-kava-sada-s-funkcnimi-houbami–2-x-6-sacku-/

TEN NEJLEPŠÍ DÁREK NA KONEC: AKADEMIE ŽENSKÉHO BIOHACKINGU

Vánoční dárek, který si zaslouží každá žena na světě, je poznání sama sebe, pochopení fungování vlastního těla, nalezení potenciálu a využití všech svých možností k zdravějšímu a spokojenějšímu životu.

Nemusíte mít nadpřirozené “ježíškovské” schopnosti, abyste takový dar našly. Stačí mrknout na https://www.systers.bio/akademie/ a přihlásit sestru nebo kamarádku do Akademie ženského biohackingu. Na osmitýdenní cestě za svým novým Já se jí dostane množství odborných informací, praktických rad, nových poznání a technik na každý den v biohackerském stylu. A pokud nemáte nikoho, komu kurz věnovat, my bysme o jedné úžasné ženě věděli 🙂 Více o akademii jsme psali zde.