Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Tipy na rychlé a originální dárky na poslední chvíli

Pro děti

Věděli jste, že Museum of Bricks je největší soukromou sbírkou LEGO na světě? A že v Kutné Hoře májí také Hotel Museum of Bricks? Kde tedy vybírat a nakupovat LEGO než právě u nich? 🙂 Museum of Bricks najdete v Praze, Poděbradech, Špindlerově Mlýně, Kutné Hoře a Jeseníku.Darovat můžete poukaz na nákup Lega nebo vstupenky.

Pro kávové nadšence

Aktin.cz Ano, slyšíte dobře. Kávu nabízí i největší eshop pro milovníky zdravého životního stylu a fitness. Vilgain Fresh Roast Coffee – výběrová káva, čerstvě upražená v lokální pražírně.

Vilgain Fresh Roast Coffee, 100% arabica, je blend kávových zrn Californie Estate z Brazílie a El Salvádor. Brazilská zrna jsou zpracované metodou honey a pocházejí z regionu Norte Pioneiro. Zrna z El Salvádoru pochází z rodinné farmy Hernandéz z regionu Quezaltepeque. Jedná se o odrůdu Bourbon zpracovanou metodou honey. Vilgain fresh Roast Coffee nebo značku Lavazza naleznete na www.aktin.cz/kava.

Pro kreativní duše

České papírnictví Papírna je známé svými jedinečnými sešity, zápisníky nebo diáři. V nabídce má i poukazy v různých hodnotách. A každý rok chystá i spoustu kreativních workshopů, na které lze poukázky také využít. Zakoupit je můžete v elektronické podobě na www.papirna.cz.