Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Spodní prádlo Styx podporuje projekt #prsakoule zaměřený na prevenci rakoviny

Česká značka spodního prádla nově spolupracuje s organizací Loono, která šíří osvětu v prevenci rakoviny prsu a varlat. Koupí trenýrek ve speciální edici Styx art Loono, tak může jejich projekt #prsakoule podpořit každý.

Vznik spolupráce s misí Loono vyplynul přirozeně z podstaty produktů značky Styx, která vyrábí spodní prádlo. Podpora jejich projektu #prsakoule, který pomáhá především mladým lidem uvědomit si důležitost prevence rakoviny prsu a varlat, tak na sebe nenechala dlouho čekat. Trenýrky na podporu projektu jsou nyní v prodeji.

„Spojení s organizací Loono, která se zabývá prevencí rakoviny prsu a varlat #prsakoule, nám dávalo smysl od začátku, protože to je našim produktům nejbližší. Potkali jsme se se zástupci organizace a společně vytvářeli design trenek Styx. Nyní je produkt již na světě a jsme rádi, že výtěžkem z prodeje těchto trenek podporujeme jejich činnost,“ říká Adam Rožánek, zástupce značky Styx.

Mise Loono vznikla díky příběhu se šťastným koncem, který prožila její zakladatelka Kateřina Vacková. Ve 22 letech jí byl diagnostikován zhoubný nádor vaječníku. Naslouchala ale varovným signálům svého těla a vše bylo zachyceno v časném stádiu. Vyléčila se a rozhodla se proto svým příběhem inspirovat další mladé lidi. Součástí týmu Loono jsou mladí lékaři, studenti lékařských fakult a další profesionálové, kteří věří, že by pacienty neměli pouze léčit, ale také vést k prevenci nejrůznějších onemocnění. Při nákupu trenýrek Styx art Loono tak každý kupující dostane brožurku, která ukazuje, jak se správně vyšetřit a odhalit případnou nemoc včas.

Trenýrky jsou k dostání v dámské i pánské variantě za 399 Kč na www.styx-underwear.cz a www.trenyrkarna.cz.