Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Pro harmonické podzimní večery oooo de parfum

Stejně jako stromy shazují své pestrobarevné listí, i my bychom měli na podzim odložit stres a starosti. V oolaboo ví jak na to a rádi vám s tím pomohou.

Čím blíž jsou dlouhé podzimní večery, tím víc toužíme uvařit si horký čaj, zabalit se do deky a schoulit se do křesla. I psychologové se shodují na tom, že v posledních měsících roku je mnohem víc než kdy jindy důležité, mít za sebou stabilní a útulné zázemí, do kterého budeme unikat před sychravým počasím a špatnými náladami. Právě proto má oolaboo svou řadu oooo de parfum, která díky svým harmonickým vůním dokáže každý byt či dům proměnit v opravdový domov. Seznamte se:

oooo de parfum scented candle 02

Je tradiční ručně litá svíčka s magickou vůní santalového dřeva, která dokáže každý podzimní den proměnit v okamžik s výjimečnou atmosférou. Vedle toho je svíčka šetrná k našemu zdraví i životnímu prostředí. Vůně je totiž získána pouze z čistých éterických olejů extrahovaných ze santalového dřeva, a to bez použití jakýchkoli syntetických látek.

Knot je vyroben z čisté bavlny bez příměsi olova a samotná svíčka pouze z biologicky odbouratelného vosku ze sójových bobů. V neposlední řadě je svíčka uložena do nádoby z recyklovaného skla. Svíčka oooo de parfum scented candle 02 vydrží hořet až 60 hodin.

Tajný tip: Svíčka obsahuje vitamín D a zároveň má po rozehřátí velmi jemnou konzistenci, lze ji proto použít jako teplý masážní olej, jež pokožku vydatně hydratuje.

oooo de parfum scented candle 02, sandalwood, 300 ml: 1.160 Kč.

oooo de parfum aroma diffuser 03

Je aroma difuzér s kouzelnou vůní santalového dřeva, která dodá každému domovu útulnou a uklidňující atmosféru. Difuzér je 100% ekologický, veganský a zcela zdravotně nezávadný.

Za svou vůni totiž vděčí ryze přírodním neředěným éterickým olejům v čele s extraktem ze santalového dřeva, navíc je zcela bez alkoholu, rozpouštědel i dalších syntetických látek. Vedle toho pak ručně vyrobená lahvička z recyklovaného skla s difuzními tyčinkami z přírodního ratanu stylově doplní každý byt.

Hodí se pro použití v každé místnosti, od toalety, přes kuchyni, až po obývací pokoj. oooo de parfum aroma diffuser 03 dokáže váš byt provonět na 3 – 4 měsíce.

OOOO de parfum aroma diffuser 03, sandalwood, 150 ml: 1.619 Kč.