Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Pořídit si Apple TV+ nebo HBO Max? Velké srovnání!

Apple TV+ je novější platforma, která se zaměřuje převážně na originální obsah, tedy filmy a seriály, které jsou vytvářeny přímo pro tuto platformu. Nabízí také možnost sledovat živé sportovní přenosy a některé filmy a seriály z jiných zdrojů. Cena je nižší než u většiny konkurentů, nicméně výběr obsahu je omezenější. Pokud hledáte kvalitní originální obsah a nevadí vám omezená nabídka, může se vám Apple TV+ líbit.

HBO Max na druhé straně nabízí širokou škálu filmů a seriálů z mnoha různých zdrojů, včetně populárních show HBO, jako jsou například Game of Thrones nebo The Sopranos. Obsahuje také živé vysílání televizních stanic a možnost streamování na více zařízeních najednou. Cena je vyšší než u Apple TV+, nicméně nabídka obsahu je velmi široká a rozmanitá. Pokud hledáte pestrou nabídku filmů a seriálů, které nejsou omezeny pouze na originální obsah, může být HBO Max pro vás lepší volbou.

Celkově se tedy rozhodnutí mezi Apple TV+ a HBO Max bude lišit od vašich osobních preference a potřeb. Pokud chcete získat maximální množství obsahu, je HBO Max výhodnější, zatímco pokud preferujete kvalitní originální obsah, může být lepší volbou Apple TV+.