Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Poctivá, česká razítka s autorským designem? Tisknout nebylo nikdy radostnější!

Autorské ilustrace gravírované do gumového štočku z přírodního kaučuku a bukového dřeva z jihlavské pily. To je popis, který chytne za srdce. Je jednou z mnoha variant poctivých produktů, které nabízí Papírna. Český projekt Michala Koubského a Jaromíra Koubka, který si zakládá na precizní výrobě, lásce k řemeslu a designu.

Podnětem pro vznik Papírny, byla chuť tvořit a zároveň jednoduchou formou inspirovat k tvorbě. Za pochodu synergicky zalévat a nechat růst značku. A samozřejmě potkávat inspirující lidi, (rozuměj vás), nechat se prostoupit řemeslem a posouvat ho dál.

Zmiňovaná razítka mají tři základní rozměry s ergonomickým tvarem. Vytvořit si můžete vlastní přání, jedinečnou tapetu balicího papíru nebo natisknout hlavní motiv centrálně na sešit. Samozřejmě Papírna vytvoří razítko na míru s vaší značkou, heslem nebo obrázkem.

Přímo v novém eshopu Papírna.cz naleznete více než 40 motivů dřevěných razítek ve třech různých rozměrech. Razítka vám mohou být doručena po Praze na kole, Zásilkovnou do světa nebo si je můžete vyzvednout přímo v holešovickém studiu Papírna, kde si v razítkovací dílně můžete orazítkovat barevné obálky nebo originální sešity a zápisníky.

Více o jednotlivých možnostech najdete na www.papirna.cz nebo přímo na nové kontaktní

adrese Studia Papírna, Dělnická 1020/54, budova Drutěva, 5. patro

út| 12.30 —18.30 h
st| 12.30 —18.30 h
čt| 12.30 —18.30 h
pá| 12.30 —16.30 h

eshop: https://eshop.papirna.cz/

 

foto: Papírna

O Papírně

V roce 1981 narodil se Michal Koubský i Jaromír Koubek. O pár let později spolu vychodili devítiletku v Kolíně. Jeden po gymplu vystudoval obalový/grafický design ve Štětí, městě s mega papírnou, a druhý po škole cestovního vzruchu provozoval průvodcovský cirkus na posázavském hradě Český Šternberk. Made in U.S.A. Na začátku jara 2013 se Michal vrátil z cesty po NYC, Bostonu, Gloucesteru a North Adams a samozřejmě byl chytrý jako rádio. Jednoho pátečního večera vyjeli si tihle dva Koubský & Koubek do černokosteleckého pivováru, aby všechno vymysleli. Takhle. Made in Letná. Nepodcenili přípravu a začali intenzivně hledat a učit se. Jejich výrobní družstvo aka Papírna Stationery s.r.o. od roku 2014 píše své řádky na holešovických ulicích, českých náplavkách a také na své fb stránce. O 1/2 rok později, 14.2. 2015 otevírají první obchod v ulici Františka Křížka na Letné a o 7 let později ho předávají kamarádům z Papisic.  V listopadu 2020 spouští e-shop a v březnu 2021 otevírají Studio Papírna v Holešovicích na Maninách spojené s kreativním výdejním místem a malou tiskací dílnou. Made in Papírna ® Podnětem pro vznik Papírny, byla chuť tvořit a zároveň jednoduchou formou inspirovat k tvorbě. Za pochodu synergicky zalévat a nechat růst značku. A samozřejmě potkávat inspirující lidi, (rozuměj vás), nechat se prostoupit řemeslem a posouvat ho dál.