HOT NEWS, MÍSTA

Plzeňský Prazdroj otevřel novou dárkovou prodejnu v centru Prahy, nabízí pivo i oblečení

Plzeňský Prazdroj otevřel v Praze svou dárkovou prodejnu umístěnou mimo vlastní pivovary. Obchod v nákupní galerii Myslbek v ulici Na Příkopě přivítal první zákazníky ve čtvrtek, kdy se opět otevřely obchody a služby. Kromě klasického kamenného prodeje nabízí také možnost vyzvednout si zboží z e-shopu Prazdroje.

„Těší nás, že roste zájem lidí o dárky, oblečení a další doplňky s tematikou našich pivních značek. Proto jsme se rozhodli opustit hranice našich pivovarů a otevřít klasickou kamennou prodejnu v centru Prahy,“ říká Milan Klich, vedoucí obchodních služeb Plzeňského Prazdroje. Dosud měl Prazdroj prodejny výhradně ve svých pivovarských areálech v Plzni, Velkých Popovicích a Nošovicích, kromě toho provozuje i e-shop https://eshop.prazdroj.cz/.

V novém obchodě Prazdroj prodává zboží značky Pilsner Urquell a vybrané položky značek Kozel a Radegast. V nabídce budou i dárkové poukazy na prohlídky pivovarů, školy čepování a další zážitkové akce. Zároveň bude sloužit i jako výdejové místo pro objednávky z e-shopu.