Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Pečující dárky?  Nadělujte skutečnou kvalitu

Lámete si hlavu s tím, čím letos na Vánoce obdarujete vaše nejmilejší ženy? Potěšte je exkluzivní kosmetiku oolaboo, která jim bude dělat radost ještě dlouho po svátcích.

Green Christmas

Set praktických pomocníků pro krásné hydratované vlasy plné objemu, to je balíček oolaboo Green Christmas. V dárkové krabici najdete produkty, které potěší každou ženu, která pečuje o své vlasy.

  • Purifying anti-sebum hair bath: vlasová lázeň speciálně vyvinutá pro boj proti nadměrné produkci kožního mazu, lupům a mastným vlasům. Jemně čistí vlasy a pokožku hlavy, která zůstává čistá a svěží.
  • Moisty seaweed 24 benefits instant cure: pečující kůra s 24 výhodami, která intenzivně a opakovaně hydratuje a vyhlazuje vlasy. Zároveň usnadňuje rozčesávání a dodává objem, opravuje poškozené vlasy a zaceluje roztřepené konečky, zabraňuje lámavosti a chrání barvu před vyblednutím a vlasům dodává lesk. Je to produkt, který si zamiluje každá žena.
  • Mighty rice prompt volumizing powder: pudr poskytující vlasům texturu a objem od kořínků a podporuje dlouhotrvající a pružnou fixaci.

Christmas Rituals

Vnější krása je odrazem vnitřního zdraví a každou ženu určitě potěší přírodní doplňky stravy, které doslova rozzáří zralou pleť.

    • Super foodies ceremonial tranquil matcha tea: extrémně čistý, jemný, uklidňující a především zdravý čaj. Matcha je královnou zelených čajů z Japonska.
  • Truffle indulgence premier nutrition rejuvenating once a day dose: je přírodní doplněk stravy na bázi bílého a černého lanýže a je v hodný pro tu nejzralejší pleť.  Díky obsaženým složkám (astaxantin, kyselina hyaluronová, astrapure) bude pokožka viditelně hydratovaná a bez viditelných vrásek.

Více vánočních balíčků a ostatní produkty oolaboo https://eshop.oolaboo.cz