Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Outfit s minimálním dopadem na planetu? To je možné s COPE

Vyrazte ven v pohodlném outfitu s minimálním dopadem na planetu. COPE nabízí udržitelné oblečení od vybraných evropských značek. Uvolněné střihy, stylové dřeváky nebo snové spodní prádlo.

“Obzvláště v dnešní proměnlivé době je čas myslet na kvalitu, která vydrží několik let. Každé nákupní rozhodnutí totiž ovlivňuje podobu světa. COPE usiluje o čistější módní průmysl, k němuž vedou inovativní postupy, etická výroba, kvalitní zpracování a nadčasový design,” říká zakladatel Daniil Chebotarev.

Modely od Beaumont Organic oslavují nespoutanou krásu přírody. Přirozenost se propisuje do oversized základů šatníku: bílé košile, měkké mikiny, medových šatů. Vzdušný outfit doplní stylové dřeváky Kitty Clogs. Vyrobené ve Švédsku s maximálním ohledem na udržitelnost produkce.

Milovnice jedinečnosti potěší londýnské spodní prádlo Dora Larsen s rafinovanými střihy a rozmanitými barvami jako karamelová, šeříková či nebesky modrá.

Základní kousky zajistí skandinávské značky. Organic Basics sází na jednoduchost a revoluční řešení. Pánský streetwear Native North odkazuje k oblečení řemeslníků ze 70. let.