Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Omyvatelné tašky do fitka představuje Vuch

Hledáte cestovní nebo stylovou tašku do fitka, kam schováte vše potřebné? Pak se světle růžovou taškou Merry se vám to splní. Do tašky se vejde všechno, co budete potřebovat na cestu nebo třeba do fitka. A že máte často plné ruce? To se vám už nestane. Tašku je možné díky dlouhému nastavitelnému popruhu nosit i přes rameno.Tento kousek má plno vnitřních kapes, že do ní schováte opravdu hodně, a i klidně něco navíc. Trendy kousek je vyroben z udržitelného materiálu. Navíc je omyvatelná, takže zůstane hezky růžová.

K dostání je za 1499 Kč na www.vuch.cz, v kamenné prodejně Vuch na pražské Národní třídě a u předních českých prodejců a e-shopů.

Poohlížíte se po tašce, která vám nabídne prostor, ale za všech okolností bude i stylová? Pak Fraya je toho dobrým příkladem. Tašku je možné mít jako cestovní či do fitness. Díky spoustě vnitřních kapes, které ukrývá do ní můžete s přehledem schovat i cennosti. Nechybí ani nastavitelný popruh, takže ji můžete nosit přes rameno. Navíc je vyrobena udržitelného a dobře omyvatelného materiálu, takže bude vždycky vypadat jako ze škatulky.

K dostání je za 1499 Kč na www.vuch.cz, v kamenné prodejně Vuch na pražské Národní třídě a u předních českých prodejců a e-shopů.