Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Objevte krásy zimy a zúčastněte se mezinárodní fotografické soutěže #winterspiration s Answear.cz

Zima má své jedinečné kouzlo. Není lepší roční období pro dočtení rozečtených knih a pro sledování filmů s horkou čokoládou v ruce. Je to také krásný čas pro příznivce zimních sportů. Pro aktivity na sjezdovkách, turistiku v horách nebo bruslení. Toto chladné období nepochybně vybízí k nějaké činnosti. Answear.cz vás vyzývá, abyste ukázali představu o vaší #winterspiration v mezinárodní fotografické soutěži. Můžete vyhrát atraktivní ceny!

Začátek roku je ideální čas pro objevování nových vášní, uskutečnění svých snů a plánování dalších dobrodružství. Přestože za oknem může být počasí skutečně mrazivé, může vás motivovat k hledání nových zajímavých aktivit. Naučit se plést, hrát po večerech stolní hry s přáteli nebo sáňkovat – nápadů je mnoho. Zachyťte tyto kouzelné okamžiky na fotografii nebo videu, inspirujte ostatní k objevování kouzla zimy a vyhrajte atraktivní ceny!

Popadněte fotoaparát nebo telefon a zapojte se do soutěže!

Answear.cz vás zve k účasti v mezinárodní fotografické soutěži #winterspiration. Princip je jednoduchý: pořiďte fotku nebo krátké video (klidně i víc) a zveřejněte je na svém Instagramovém profilu, ukažte nám, kde berete svou zimní inspiraci. Nezapomeňte přidat hashtag #winterspirationcz, #answear_cz a označit náš Instagramový účet @answear_cz. Hlavní cena za nejlepší zimní inspiraci je 15 000 Kč, dále 5x poukaz v hodnotě 1 500 Kč na nákup na Answear.cz.

Kdo bude hodnotit soutěžní příspěvky?

Soutěžní díla boudou posuzována odbornou porotou, která vidí inspiraci na každém kroku, tvoří ji:  Cestovatelé a absolutní vítězové LIFESPIRATION STARTS HERE soutěže Eliška a František, módní a portrétní fotograf Petr Kozlík a lifestyle influencerka Dominika Pokludová.

Podrobnosti o soutěži naleznete v jejích podmínkách na adrese: https://lifespirationstartshere.answear.cz/. Neváhejte a ukažte nám svou #winterspiration! Vezměte fotoaparát a dejte se do toho!