Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Nové bundy Bold od SegraSegra a Mama by Segra zahřejí díky funkčním materiálům stejně jako péřovky

Sesterské duo stojící za značkami SegraSegra a Mama by Segra zařazuje do svého sortimentu nové funkční zimní bundy. Střih v zelené a černé barvě doplňuje nosící varianta, kdy lze jednoduše připnout vsadku na dítě a udržet jej tak v teple. Bunda vznikla i v pánské variantě a stejně jako ostatní produkty obou značek, i bundy Bold byly navrženy a ušity v České republice.

Dlouhé bundy, které provedením i minimální váhou připomínají péřové bundy, potěší nejen vaše tělo, ale i svědomí. Při jejich výrobě to totiž neodnesla ani jedna husa. Místo peří obsahují zateplený polyester se speciální povrchovou úpravou, díky které jsou nepromokavé až do vodního sloupce 5 000 mm. Jejich oversize střih je pohodlný a navíc praktický pro těhotné.

Zelenošedá bunda Bold je výjimečná nejen díky své barvě, kterou návrhářky sháněly celý rok, ale i díky materiálu a funkčnosti. Celá svrchní vrstva je hebká a lesklá, a přesto prakticky nepromokavá.

Povrch Černé bundy Bold je matný, délka je stejně jako u zelené varianty po kolena. Jednobarevný materiál je doplněný o červené detaily a magnetickou sponu Fidlock na kapuci. I tuto bundu pořídíte s dvěma prostornými předními kapsami a jednou vnitřní kapsou na mobil. Rukávy je možné stáhnout gumičkou a kapuce má posuvné zapínání. S touto bundou se sněhová vánice stane procházkou růžovým sadem.