Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Nikol Leitgeb pokřtila novou knihu Marka Dvořáka a Martina Moravce

Drama, dojetí, smích, slzy i poučení v knižním rozhovoru Martina Moravce se svérázným lékařem letecké záchranky Markem Dvořákem, v příloze naleznete foto ze křtu knihy.

Při jeho práci jde o vteřiny. Během nich se musí rozhodnout, vytěsnit emoce a často si i sáhnout na dno. Lékař letecké záchranky Marek Dvořák takové situace zažívá denně a teď i vás vezme do světa, o kterém snil už jako malý kluk.  Pod pozoruhodnou knižní novinkou Marek Dvořák: Mezi nebem a pacientem je spolu s Markem podepsán respektovaný a zkušený novinář Martin Moravec, jehož předchozí knižní rozhovory s neurochirurgem Vladimírem Benešem, pilotem Davidem Heclem a vyšetřovatelem Josefem Marešem se staly bestsellery.

„Hodně lidí mi říkalo, že se jim líbí, jak píšu a ať napíšu knihu. Já jsem na to odpovídal, že na to nemám a že bych to neuměl tak hezky formulovat, navíc bych nechtěl psát o sobě a na některé věci se nemůžu zeptat sám sebe, proto jsem moc rád, že to za mě udělal Martin Moravec. Samotného mě překvapilo, kolik věcí ze mě dokázal vytáhnout, jak jsem se rozpomněl na věci, které jsem myslel, že v paměti už dávno nemám. Lidé, kteří už knížku četli, říkají, že je chvílemi vtipná, chvílemi smutná, někdy si asi lidi řeknou, že jsem magor, občas souhlasně pokývají. A tak to asi má být,“ říká Marek Dvořák.

Martin Moravec, Marek Dvořák – Marek Dvořák: Mezi nebem a pacientem, 328 stran, doporučená cena 389 Kč.