Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

NEUMA NEU MOISTURE® Pro bohatou hydrataci poškozených vlasů

Bambucké máslo, arganový olej a podmanivá vůně levandule s mandarinkou a vanilkou. To jsou klíčové složky řady NEUMA NEU MOISTURE®, které se postarají o zdravě lesklé, hedvábně hebké a nádherně provoněné vlasy.

My v NEUMA chceme být vždy o krok napřed. Proto jsme pro naše produkty zvolili nejen nové ekologičtější obaly, ale také k jejich výrobě využíváme udržitelné zdroje. Vedle vysoké kvality přípravků si totiž zakládáme i na tom, abychom co nejméně zatěžovali naši planetu.

Veškeré naše produkty jsou veganské, neobsahují žádné SLS, SLES, ALS či ALES, v recepturách nenajdete ani žádné jiné sporné látky, jež mohou být karcinogenní, mohou narušovat hormonální rovnováhu nebo dráždit pokožku. V produktech NEUMA je zkrátka skutečně jen to, co je uvedeno na etiketě.

NEUMA NEU MOISTURE®

Řada NEU MOISTURE® byla speciálně vyvinuta pro suché a chemicky poškozené vlasy. Těm dodává živiny, hydrataci a také výjimečnou vůni, za což vděčí těmto klíčovým ingrediencím:

  • Arganový olej – je bohatý na mastné kyseliny, které vlasy vyživují a dlouhodobě hydratují. Ty jsou pak pružné, hebké a přirozeně se lesknou.
  • Bambucké máslo – obsahuje celou řadu mastných kyselin a také vitamín E, díky tomu vlasy hydratuje, a působí tak preventivně proti jejich vysoušení a třepení konečků.
  • Levandule, mandarinka a vanilka – čistě přírodní aroma provoní váš účes na dlouhou dobu.