Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Trápí vás padání vlasů? Lék na zdravé, silné a dlouhé vlasy je na světě

Moje dobrodružství začalo s prvním padáním vlasů. Nebylo to obyčejné padání vlasů, ale celodenní nalézání vlasů. Všude. Když jsem se svěřila kadeřnici začala se mě ptát, jestli nejsem ve stresu. Jasně, že jsem byla. Měla jsem krátce před maturitou a byla jsem asi dva měsíce po hospitalizaci v nemocnici. Na psychiku nic moc.

Kadeřnice se tedy dopídila příčiny a prozradila mi, že celková anestezie (kterou jsem při operaci podstoupila) se projevuje právě padáním vlasů. Samotné barvení, které jsem podstupovala každý měsíc mi taky nejspíš neprospělo a tak jsem začala na doporučení kadeřnice shánět vitamíny na vlasy.

Nejdříve jsem zkoušela tříměsíční kůru s tabletkami, na jejichž název si bohužel nevzpomínám. Zaplatila jsem za ně tehdy přes 600 Kč a poctivě jsem je zobala 3 měsíce. Nic se nestalo. Jako vážně nic.

Poté mi moje manikérka řekla, že mám slabé nehty. I já jsem si všimla, že se mi lámou. Manikérka mi doporučila Methionin.  Co přesně Methionin je najdete zde. Já se přikláním k srozumitelnějšímu vysvětlení a to je, že Methionin váže další vitamíny a podporuje tvorbu bílkovin. Celkově působí na podporu růstu vlasů a nehtů. Podporuje pevnost a lesk.

Methionin jsem si koupila přes eshop a krabička stála přes tři stovky. Pilulky jsou velké, ale dají se v pohodě spolknout a zapít vodou. Mohou se brát tři denně pro rychlejší nástup, ale já se přiznám, že někdy zapomenu. Beru jednu u snídaně a jednu u večeře. Krabičku doberu vždy do konce a vydrží mi cca měsíc. Vlasy se zpevní a opravdu padají méně. Nehty jsou pevnější a méně se lámou.

Methionin prodává eshop Venira.

foto: Unsplash